חדשות

ילד בן 12 ישב אחה”צ בפארק והותקף על ידי שני נערים באגרופנים. המשפחה טוענת: “זו הייתה התקפה על רקע לאומני. הוא עם אפילפסיה והם חבטו בו בראש. מפחיד אותנו לחיות במדינה שלנו”

ילד בן 12 ישב עם חבריו בגינה ציבורית בשכונת “גני יער” בלוד, ביום ראשון אחר הצהריים. לפתע הגיחו שני נערים כבני 15 והחלו לחבוט ולהכות בו עם אגרופנים, כשהם גורמים לו לדמן מראשו ולעוד פציעות. אתמול המשטרה בישרה כי עיכבה לחקירה את שני הקטינים.

אלא שבמשפחת הילד, שנזקק לטיפול בבית החולים, טוענים כי ההתקפה הזאת שיכלה להיגמר במצב קשה יותר של הילד- שסובל מאפילפסיה ועוד בעיה בריאותית, הייתה על רקע לאומני. לדבריהם שני הנערים מהמגזר הערבי בעיר, הכו את הילד על רקע היותו יהודי ותו לא. לדבריהם – רבים מתושבי לוד מפחדים להסתובב ברחובות עירם בישראל 2020 מאיומים מתושבים מהמגזר הערבי.

כך כותבת אחותו של אותו ילד שהותקף: “בראשון בשש בערב אחי בן ה-12 בילה עם חברים
בפארק בגני יער בלוד. ללא התראה וללא התגרות, שני בני מיעוטים שהוא לא מכיר חמושים באגרופנים החלו להכות אותו בטירוף ללא רחמים עד כמעט לאובדן הכרה בזמן שכולם בפארק מסתכלים ואף אחד לא מתערב.

אחרי שסיימו לעשות בו לינץ’, הם נמלטו. הם עשו לו 3 פתחים בראש, נתנו לו מכות עם אגרופן, פתחו לו את השפה. אחי שכב מדמם על הרצפה עד שהגיע האמבולנס. אחי, שהוא ילד קטן, ניצל בנס. הוא חולה אפילפסיה ויש לו ציסטה בראש שבנס לא התפוצצה.

בזמן שפינו אותו למיון, המשטרה שהגיעה למקום פתחה את המצלמות ותוך מספר שעות עצרה את התוקפים.

אחי תודה לאל פצוע קל ובטראומה קשה (וגם אנחנו) אבל בסדר יחסית.. הם עצורים, אבל בטח כבר היום ישוחררו.
מה שקורה בלוד זה בלתי נסבל ומה שיותר עצוב, זה שאף אחד לא התערב. אני מפחדת.. מפחדת !! שבארץ שלי אני צריכה לפחד להסתובב בחופשיות אפילו לפארק מתחת לבית אי אפשר ללכת. לוד הפכה לשטח ההפקר ולאף אחד לא איכפת”.

Tags
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close