חדשות

בלי מצפון: בזמן שרכבים שקעו בחולון ונהגיהם חולצו, הגיעו אלמונים ובזזו כספים ורכוש מהרכבים

סוף שבוע סוער וקשה במיוחד עבר על תושבי דרום תל אביב וחולון בעיקר.

העיר חולון סבלה משטפונות והצפות ברחובות רבים, תוך שנהגים רבים נכנסים למצוקה ומוצאים את רכבם שוקע בהצפות גדולות, כשהם נותרים לכודים וחסרי אונים בתוך הרכבים. לוחמי האש ביצעו עשרות פעולות חילוץ של נהגים מרכבים שנקלעו להצפות והחלו לשקוע.

אלא שבעוד כוחות ההצלה והחילוץ עובדים ביתר שאת כדי לעזור לנהגים ותושבים במצוקה, היה מי שחשב שראוי לנצל זאת.

באחד המקרים- ביום שבת בשיא ההצפות שנרשמו בחולון, נהג מונית מבוגר נקלע למצוקה בסמוך לתחנת הדלק ברחוב הפלד בעיר. שני לוחמי אש הגיעו למונית שכבר הייתה שקועה במים ונשאו על גבם את נהג המונית, כשהמונית נותרת עמוק במים מאחור.

אלא שהיה מי שחיכה לשעת כושר וכך לאחר חילוץ הנהג, הגיעו אלמונים וגנבו את כל הכסף והרכוש שהיו במונית. אלא שזה לא המקרה היחידי בו בעלי רכבים שנקלעו להצפות, גילו שהיה מי שלא נרתע מהמים ופרץ כך לרכבם וגנב מהרכב משקפי שמש, אייפד ועוד רכוש ברכב שעמד ברחוב ההסתדרות בעיר.

נדמה שמצוקתם של אנשים הפכה ל”הזדמנות” פז עבור גנבים ומבצעי ביזה.

Tags
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close