דין שושני וסתיו הררי. הזוג הצעיר נכנס למעלית ולא יצא ממנה בחיים. המשפחות דורשות הסברים. צילום: פייסבוקדין שושני וסתיו הררי. הזוג הצעיר נכנס למעלית ולא יצא ממנה בחיים. המשפחות דורשות הסברים. צילום: פייסבוק

דין שושני וסתיו הררי בני ה-25 הם הזוג שנלכד ונספה במעלית שהוצפה בשכונת התקווה. השכנים: "צלצלנו עשרות פעמים לכבאות ולעירייה ולא נענינו". ביקורת קשה על עיריית ת"א

הותר לפרסום: דין שושני וסתיו הררי הם זוג הצעירים שנספו בהצפת המעלית בשכונת התקווה אתמול בצהריים. ביקורת קשה מצד המשפחה על עיריית תל אביב, וגם ביקורת מצד התושבים באזור: "העירייה מזניחה את התשתיות כאן כבר שנים". גם השר אופיר אקוניס מפנה אצבע מאשימה לרון חולדאי


הותר לפרסם כי בני הזוג הצעירים- דין שושני וסתיו הררי בני ה-25 הם אלו שנלכדו ונספו במעלית שהוצפה אתמול בצהריים ברחוב נדב שבשכונת התקווה בתל אביב.

הבוקר- משפחות השניים, שכנים במקום ועוד תושבים באזור מפנים אצבע מאשימה ומותחים ביקורת קשה על עיריית תל אביב וכן על שירותי הכיבוי וההצלה.

לפי השכנים במקום – הם צלצלו עשרות פעמים לשירותי הכיבוי וההצלה ולא נענו וכ היה עם מוקד העירייה ולא קיבלו מענה – עד ששירותי הכיבוי וההצלה הגיעו למקום, השניים כבר היו מחוסרי הכרה ומותם נקבע לאחר זמן קצר.

דין וסתיו היו בני זוג צעירים שנכנסו למעלית בבניין בו התגוררו ולא יצאו ממנה בחיים. דין שושני הוא אחד מהבעלים של מסעדת "מנצ'וק" בשכונת בצרון.

רבים בשכונה ובאזור טוענים להזנחה בת שנים רבות מצד עיריית ת"א: "יש הזנחה של כל התשתיות באזור, העירייה כאילו לא סופרת את דיירי השכונה הזאת. כבר שנים אנחנו מתריעים ולא עושים כלום. הניקוז סתום, יש אשפה שמצטברת בחניות, וכלום לא נעשה".

לביקורת הקשה כלפי עיריית תל אביב וראש העיר, רון חולדאי, מצטרף גם השר אופיר אקוניס שכתב בדף הפייסבוק שלו: "דין שושני וסתיו הררי, זוג צעיר ויפה, שרק החלו במסע חייהם, שילמו בחייהם על מחדלים נוראיים. עיריית תל אביב חייבת להפיק את הלקחים ולעשות את כל מה שנדרש כדי שטרגדיות כאלו לא יחזרו שוב".

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך