סיכום השריפה בביאליק ר”ג. כרמל שאמה: “העירייה הייתה ערוכה, כולנו כאן, מטפלים בתושבים ביחס אישי, קודם נבטיח שכולם בריאים ושלמים ואחר כך נבדוק הכל”

כוחות הביטחון השתלטו על השריפה בביאליק 77 ברמת גן, האש כובתה, שמונה נפגעים פונו לבתי החולים. הכוחות נמצאים כרגע במקום יחד עם עיריית רמת גן בדיון לסיכום האירוע

סיכום לשריפה בביאליק, רמת גן: חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי”ח 8 נפגעים במצב קל שסובלים משאיפת עשן וחבלות קלות, מהם איכילוב,בלינסון, ושיבא בתל השומר. בשלב זה לא ידוע על נפגעים נוספים. כוחות מד”א נמצאים בזירה וערוכים להעניק טיפול רפואי במידת הצורך.

כרמל שאמה, ראש עיריית רמת גן: “העירייה ערוכה לזה, התגובה הייתה מהירה, כולנו פה גם סגניי גם ממלא מקומי. אחרי זה נחקור מה קרה, קודם נבטיח שכולם בריאים ושלמים.”

סיכום השריפה ברמת גן. צילום ניוזים מרכז

חובש בכיר במד”א, ליפא הירש, סיפר: ״מדובר בשריפה בקומות העליונות של בניין מגורים. לוחמי האש חילצו אלינו בעזרת מנופים שישה נפגעים, כולם במצב קל עם סימני שאיפת עשן, הענקנו להם טיפול רפואי ופינינו אותם לבתי החולים. בנוסף אנו ערוכים במקום להענקת טיפול רפואי לנפגעים נוספים במידה ויאותרו״.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close