צעק שיש עכברים בדוכן פלאפל בכיכר אורדע ברמת-גן וישלם על כך ביוקר. ואיך זה קשור לסדרה “קרובים קרובים”?

בעל נכס החליט לנהל מלחמה נגד בעל דוכן פלאפל בכיכר אורדע ברמת גן, אז הוא החליט להמציא שהמקום שורץ עכברים - הוא הגיע, צעק את זה בפני לקוחות במקום. התוצאה: הוא שילם על המשפט הזה ביוקר. ואיך זה קשור ל"קרובים קרובים"?

משה גרשוני המוכר לחובבי הטלוויזיה כ”אביתר” מהסדרה הוותיקה “קרובים קרובים” ניהל והיה בעליו של דוכן פלאפל שפעל בכיכר אורדע ברמת-גן נכון לשנת 2016. באותו זמן היה לגרשוני ויכוח עסקי עם בעל הנכס בו פעל דוכן הפלאפל.

בעל הנכס החליט יום אחד להגיע לדוכן ולעשות “סצינה” לגרשוני- תוך שהוא צועק בפני לקוחות שישבו במקום ואף בפני פקחי עירייה כי המקום פועל ללא רישיון עסק וכי המקום שורץ עכברים – כששני הדברים כלל לא היו נכונים.

גרשוני החליט לא לעבור לסדר היום ותבע את בעל הנכס על הוצאת דיבה, לשון הרע ופגיעה בעסק שלו בכך שצעק בפני לקוחות על עכברים במקום, דבר שלא היה נכון ובכך פגע בשם העסק.

לפני מספר ימים התקבלה החלטה על ידי השופט ברקאי שפסק: “אין חולק כי אדם סביר אשר ידיעה אודות עכברים בעסק לממכר מזון מגיעה לידיעתו יעדיף שלא לרכוש מזון באותו העסק. וכך גם ידיעה בדבר העדר רישיון עסק המייחסת לתובע ‘גוון פלילי'”. עוד קבע השופט ברקאי, כי לא הוכח שהעסק פעל ללא רישיון או ששרצו בו עכברים.

בסופו של דבר נפסקו לגרשוני פיצויים בסך 60 אלף שקל בשל הוצאת הדיבה ולשון הרע על ידי מנהל הנכס.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close