חדשות

בעיריית חולון לא רואים בעיה בעובדה שעובדי הניקיון יצאו לרחובות ועבדו ביום הסוער: “הם מצוידים במעילי גשם”

כבר יומיים משתוללת סערה גדולה בכל הארץ והיא לא פסחה על אזור המרכז ובין היתר על העיר חולון. רוחות חזקות מנשבות, ממטרי גשמים ממושכים יורדים. בעוד כל האנשים והעובדים ברחובות בעיקר, נמנעים מלעבוד בתנאים קשים אלו – בעיריית חולון לא מבינים למה מנקי הרחובות לא צריכים לצאת לרחובות בימים אלו.

איך ניתן לנקות רחובות בתנאים כאלו של גשם שוטף, של רחובות מוצפים במי גשמים ובתנאים כאלו? איך מנקה רחובות יכול לבצע את עבודתו בכלל. את זה שאלו תושבים בחולון שיצאו בבוקר והבחינו במנקי הרחובות שנאלצים לעמוד ברחוב בגשם שוטף.

אחד מהם – קובי יעקב קיסוס הבחין באחד עובדי הניקיון הבוקר וכתב פוסט זועם: “בושה שבבוקר כזה גשום עם קור מקפיא, דורשים מעובדי התברואה, מנקי הרחוב, להתייצב כרגיל לעבודה. לא יקרה דבר אם ביום שכזה ישארו בבית בתשלום או יעבדו ביום אחר עם מזג אוויר שפוי. כששאלתי אותו למה אתה עובד ביום כזה, התשובה יותר הכעיסה- ‘חייבים לבוא, אין מה לעשות’. ציון אפס באנושיות!”.

בעיריית חולון לא רואים פסול בכך וכש”ניוזים מרכז” פנה ושאל מה התועלת בהוצאת עובדי הניקיון לרחובות בתנאים כאלו ובסערה כזאת, להלן תגובת העירייה: “העירייה דואגת לבריאותם של עובדיה ולרווחתם, לרבות למנקי הרחובות. בדומה לסקטורים אחרים שעבודתם מתבצעת בחוץ, העבודה אינה מושבתת בימות החורף, וכך גם מנקי הרחובות בערים. זאת ועוד, עבודתם בימים אלה מקבלת משנה חשיבות בשל הצורך לאסוף עלים ופריטים אחרים שעפו ברוח על מנת שלא ייסחפו לקולטנים ובכך יגרמו להצפות. מנקי הרחובות מצוידים בעונת החורף במעילי גשם וכאשר יורד גשם הם מונחים להיכנס למתחם מקורה ולהמתין שיחלוף. בימים של מזג אוויר קיצוני, המנקים אינם עובדים”.

Tags
הפוסט שפרסם תושב חולון הבוקר, קובי יעקב קיסוס
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close