תאונה קטלנית קשה באלוף שדה בר”ג: 2 הרוגים, 2 פצועים אנוש, 4 פצועים נוספים בהתנגשות משאית במיניבוס. לוחמי האש נאלצו לחלץ את הנפגעים שנותרו לכודים

תאונה קטלנית עם תוצאות קדות ביותר הבוקר סמוך למחלף אלוף שדה ברמת גן. מיניבוס עם נוסעים עליו התנגש במשאית. לאחר חילוץ הנוסעים הלכודים נקבע מותם של שניים, עוד שניים פצועים אנוש

תאונה קטלנית עם תוצאות קשות מאוד הבוקר סמוך למחלף אלוף שדה ברמת גן, כשמיניבוס עליו נוסעים היה מעורב בתאונה עם משאית. מעוצמת ההתנגשות, המיניבוס נותר לכוד מתחת למשאית, ובו הנוסעים הלכודים.

כוחות גדולים של כיבוי אש פעלו לחילוץ הנוסעים, שהיו במצבי פגיעה קשים, שמונה מהם. לאחר חילוצם וטיפול בסירה הקשה, פראמדיקים של מד”א נאלצו לקבוע את מותם של 2 פצועים כבני 43 ו- 20 שנפצעו באורח אנוש.

סך הכל בתאונה יש 8 פצועים, בהם 2 הרוגים, 2 קשה עד אנוש, 3 בינוני ו- 1 קל

 

פראמדיק מד”א שמחה סימנדוייב שניהל את הטיפול הרפואי בזירה סיפר: “כשהגענו למקום בכוחות גדולים ראינו את הרכב המסחרי שהיה לכוד מתחת לחלקה האחורי של המשאית. 3 פצועים בהכרה שכבו בסמוך לרכב ו-5 פצועים היו לכודים בתוכו. ביצענו מיד בדיקות רפואיות בפצועים ופינינו אותם במצב בינוני וקל לבית החולים. במקביל לפעולות החילוץ המורכבות של לוחמי האש פתחנו במקום עמדת טיפול מתקדמת אליה חולצו הלכודים. 2 מהלכודים היו מחוסרי הכרה וסבלו מפגיעות רב מערכתיות קשות ביותר ולאחר הבדיקות לא נותר לנו אלא לקבוע את מותם בשטח ושלושת הפצועים הנוספים שנפגעו באורח קשה ובינוני פונו בניידות לטיפול נמרץ שלנו לבית החולים שיבא הסמוך תוך המשך טיפול רפואי מציל חיים.”

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close