המועדון ובעליו הפרו את הרישיון וגם העסיקו מאבטחים ללא רישיון. צילום: גטיאימג'סהמועדון ובעליו הפרו את הרישיון וגם העסיקו מאבטחים ללא רישיון. צילום: גטיאימג'ס

עוד סופ"ש של אלימות במועדוני ת"א: נסגר מועדון ברחוב לילינבלום בשל אלימות כלפי מבלים. המאבטחים ריססו בגז פלפל

המשטרה סגרה בסוף השבוע מועדון ברחוב לילינבלום בתל אביב לאור אירוע אלימות ועבירות נוספות. במהלך קטטה גדולה, ריססו המאבטחים את המבלים בגז פלפל 


עוד סוף שבוע של אלימות נרשם גם בסופ"ש האחרון במועדוני הבילוי התל אביבים.
בשבת לפנות בוקר, החל ויכוח בין מבלים במועדון ברחוב לילנבלום בתל אביב ולאחר שהוצאו מהמקום, התפתחה תגרה בין מספר מעורבים לבין מאבטחי המקום במהלכה ריסס אחד המאבטחים בגז פלפל ואף הכה את אחד מהמבלים בפניו. שני מבלים ומאבטח פונו לבית החולים לקבלת טיפול רפואי.
מחקירת המשטרה עולה כי בעל העסק דיווח על האירוע למשטרה באיחור ניכר ולא בזמן אמת ולא דאג להפרדת הניצים עד להגעת המשטרה.
כמו כן, מהחקירה עולה כי שני המאבטחים שפעלו באירוע, היו ללא אישורים מתאימים וללא הכשרה תקפה.
בנוסף, בספירת תפוסת הקהל שנעשתה על ידי השוטרים שהגיעו למקום, נמצא כי במקום נכחו כ-300 מבלים כאשר תפוסת הקהל המאושרת על פי רישיון העסק עומדת על 140 איש בלבד.
אולי גם זה יעניין אותך

במשטרה ציינו: "לאור האמור לעיל ומתוך הרצון לשמירה על שלומו וביטחונו של הציבור, התקיים אמש (מוצ"ש) שימוע לבעלי המועדון שבסיומו הוצא צו סגירה מנהלי למועדון למשך 21 ימים (עד לתאריך 3.1.20), על פי חוק רישוי עסקים. משטרת ישראל תמשיך את פעילות האכיפה נגד בתי עסק, שמסכנים את שלומו וביטחונו של ציבור המבלים בהם עד כדי סכנה לחיי אדם".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך