חדשות

מה מצאו השוטרים בפשיטה על בית במרכז תל אביב בו מתגוררים אב ובנו הצעיר?

fdhgj fdgh fdgj fghj,kfg hmndhgfn

במהלך פעילות יזומה של שוטרי משטרת ישראל  לאיתור אמצעי לחימה, נעצרו אב ובנו מתל אביב בגין החזקת נשק מסוג קרלו, מחסניות, אקדח ואמצעי לחימה נוספים.
אתמול, יום שלישי, בפעילות יזומה של משטרת ישראל נגד תופעת החזקת אמצעי לחימה, איתרו השוטרים בבניין מגורים ברחוב אמיר גלבוע בתל אביב, אמצעי לחימה ובכללם נשק מסוג קרלו, מחסניות טעונות בכדורים, אקדח מסוג יריחו, עט, אקדח ואמצעי לחימה נוספים.
תגיות

במהלך הפעילות נעצרו לחקירה 2 חשודים, אב ובנו מתל אביב בני 19 ו-50 אשר הובאו לתחנת המשטרה לחקירה והיום, יום רביעי, יובאו לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב.
במשטרה ציינו עוד: “משטרת ישראל, במאבק בהחזקה ובשימוש באמצעי לחימה,  תמשיך להשקיע את מיטב יכולותיה ומשאביה לצמצום ולמיגור תופעת הסחר, ההחזקה והשימוש באמצעי לחימה על מנת לשמור על שלומו וביטחונו של הציבור”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close