בריאות

משפחתו של חוסה בהוסטל ברכסים שנמצא ללא רוח חיים ביקשה לשחרר את גופתו לקבורה

ביום שלישי נמצא חוסה בהוסטל ברכסים כשהוא ללא רוח חיים לאחר שככל הנראה לא התעורר משנתו, חוקר משטרת ישראל הורה לפנות את גופת המנוח למכון אבו כביר. ביום רביעי פנתה המשפחה של המנוח למחלקה המשפטית של זק״א כי עדיין לא שוחררה גופת המנוח וכי המשטרה אמרה להם שרק ביום ה יתקיים דיון בבית המשפט לגבי נתיחת הגופה. המחלקה המשפטית של זק״א פנתה למטה הארצי של משטרת ישראל שהפנתה אותה לקצין בכיר במחוז חוף האחראית על האירוע, “בשיחה טלפונית עם קצין בכיר טען שהוא לא מכיר את האירוע המדובר ובשיחה של המחלקה המשפטית עם החוקר שטיפל בזירה נאמר כי הוא סיים את יום עבודתו ולבית המשפט הוא יפנה רק מחר בבוקר ואם אנו רוצים משהו אחר הוא מבקש שנפנה לקצינים הממונים עליו. בשיחה חוזרת של המחלקה המשפטית עם הקצין הבכיר במחוז חוף אמר הקצין כי הוא מנחה את החוקרים לגשת לבית המשפט במיידי ויש לארגן עורך דין.” כך מתאר מיכאל גוטווין, רכז המחלקה המשפטית בזקא.

עורך דין ישראל שלומאי מהמחלקה המשפטית של זק״א יצא ממשרדו לכיוון בית במשפט עוד הוא נוסע בדרך התקשר החוקר של המשטרה מבית המשפט כי השופטת שמעיינת בחומר לא מבינה למה דרוש נתיחת הגופה, והשופטת הוראה לשחרר את גופת המנוח לאלתר לקבורה. “המחלקה המשפטית של זק״א ומבקשת וקוראת למפכ”ל ולראשי אגף החקירות במשטרה לחדד את הנהלים ולעשות סדר בעניין כבוד המת, לא ייתכן לעכב משפחה שרוצה לקבור את יקירם ולגרור אותם ימים מבלי לעשות דבר כשאין חשד לפלילים, בפרט ששופטי בג”ץ נתנו דגש על עניין כבוד המת וכבוד המשפחה.” מסכם מיכאל גוטווין.

תגיות
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close