חדשות

רוכבי הדו־גלגלי מוחים, ואתם עומדים: במשטרה צופים עומסים במחלף השלום לדרום ומחלף רוקח לצפון בעקבות מחאת רוכבי האופנועים

העומס התחיל: בעקבות כוונת משטרת ישראל להתחיל לאכוף איסור נסיעה על השוליים התכנסו עשרות רוכבי אופנועים וקטנועים באזור מחלף הסירה והחלו לנסוע במהירות איטית כדי להביע את מחאתם.

במשך שנים הורגלו רוכבי הדו־גלגלי “להרוויח” בזמן עומסי תנועה כאשר חתכו אותם דרך השוליים הימניים. החוזה הבלתי כתוב בינם ובין המשטרה נשמר, בין השאר מכיוון שחסך עומסי תנועה נוספים ובעיקר הגן על חייהם של הרוכבים. עד סוף השבוע האחרון.

תגיות

בסוף השבוע האחרון החל לרוץ ברשתות מסמך פנימי של המשטרה, שבו התבשרו הרוכבים כי הנוהל הולך להשתנות וכי תתבצע אכיפה בנושא. הקנס: 250 שקלים, ללא נקודות.

באגף התנועה הבהירו כי האכיפה לא תהיה גורפת ותתמקד ברוכבים שייסעו בצורה פרועה ומסוכנת, או שינצלו את השוליים גם כאשר התנועה זורמת כסדרה, אך הנהגים הדו־גלגליים לא מוכנים לפתוח פתח ויצאו כאמור במחאה לפני זמן קצר.

במקום שוטרים שינסו להשתלט על המחאה, ובמקביל ממליצים לנהגים לנהוג בדרכים חלופיות.

 

 

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close