חדשותUncategorized

ראש עיריית ר”ג, כרמל שאמה הכהן משדרג את שירות ה”סבבוס”: “יהיו סבבוס לאי רועי ספורטבשבת ואף לטיולים מאורגנים”

אחרי שהצליח לסחוף אחריו את ראשי עיריות תל אביב, גבעתיים, רמת השרון וקריית אונו, שהכריזו כי גם הם יפעילו מערך אוטובוסים שיפעל בשבת לטובת התושבים בסבסוד העיריות – ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן משדרג את מערך ה”סבבוס” שאמור לחדש פעילות בסוף דצמבר ולחזור להציע הסעות בערבי שישי ושבתות- חינם לתושבי העיר. השאלה מה תהיה תגובת דוד מנחם מש”ס שנותר בקואליציה?

אלא שבעוד בקיץ הסבבוס פעל בקו לתל אביב ולים, הפעם מכריז שאמה הכהן על מערך הסעות משולש- גם למגרשי הספורט וגם לטיולים מאורגנים בכל הארץ.

וכך הכריז על כך שאמה הכהן בדף הפייסבוק שלו לפני זמן קצר: “תכירו ותגידו שלום ונעים מאד לסבבוס ספורטיבי ולסבבוס בונוס – שני החידושים של הסבבוס 2020, שיחזור לפעול לים ולמוקדי הבילוי בת”א ב-31.12.19
סבבוס ספורטיבי יוביל אל משחקי העונה (בלומפילד, חיפה וכיו”ב) ולאירועי ספורט מרכזיים בזמנים, שאין תחבורה ציבורית.
סבבוס בונוס יפעל בסופ”ש הראשון בכל חודש ויוביל בכל פעם למוקד תיירות לאומי אחר כמו החרמון, ירושלים, ים המלח, חיפה, טבריה. (המועדים היעדים ודרך הרישום יפורסמו בהמשך).

תגיות

“סבבוס אמונה המוצלח לסליחות בכותל יחזור ויפעל גם השנה.
נוסעי הסבבוס יוכלו להחליף קווים ולהשתמש בקווי השירות של הקווים של ת”א ושאר הערים שיחלו בקרוב לפעול וההיפך כמובן.
נסיים בברכה מכל הלב לערים השכונות שהחליטו ללכת בדרך שפרצנו בשנה שעברה זוהי בשורה מצוינת להם ולנו. בהצלחה”.

עתה כל שנותר לעשות הוא להמתין ולראות את תדובתו של דוד מנחם מש”ס, שנותר בקואליציה גם לאחר פרישתו של זוהר ישרים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close