בריאות

פקחי עיריית חולון השמידו סלטים שהובלו למסעדה בחולון, ברכב רגיל ללא קירור ומסכנים את בריאות הציבור

במהלך סיור שגרתי של ניידת שיטור עירוני בחולון, הבחין המפקח ברכב פרטי הפורק סלטים וסחורה נוספת הדורשים קירור ללא אמצעי קירור תקינים לבית עסק בעיר. השוטר לקח את פרטיו של האדם והעביר זאת מידית  לווטרינר העירוני, ד”ר ויקטור חדד.
לאחר קבלת הפרטים ותמונות מהשטח הוחלט על ידי הווטרינר כי מאחר ומדובר במזון רגיש יש להוביל את בעל הרכב והסלטים לבדיקה בשירות הווטרינרי.

Tags

הסלטים נבדקו ובעל העסק תושאל לגבי מקורם, בתשאול עלה כי לבעל העסק יש מחסן קירור במרכז העיר ולכן נסעו למקום צוות השיטור והווטרינרים העירוניים ומפקח של אגף רישוי עסקים שהוזעק למקום ,במחסן נערכה בדיקה ונתפסו פרטי מאכל שפג תוקפם ושאינם ראויים למאכל.  הסחורה נלקחה להשמדה ומבדיקה שנעשתה מול האגף לרישוי עסקים נמצא, כי העסק מופעל ללא רישיון בתחום המזון . כנגד האדם נפתחו הליכים משפטיים והעירייה עדכנה את משרד הבריאות בפרטי המקרה.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close