חדשות

שתי פעוטות האחת בת שנה והשנייה חודשיים, במצב אנוש ולאחר החייאות, לאחר שאיבדו הכרה בביתן בר”ג והשנייה ברמלה

בפחות מחצי יממה ושתי פעוטות נמצאות במצב אנוש ועברו החייאות לאחר שאיבדו הכרה, מסיבה לא ברורה בביתן. האחת פעוטה

אמש הוזעקו כונני איחוד הצלה לבית ברמת גן לאחר שפעוטה כבת שנה נמצאה על ידי הוריה ללא הכרה. הכוננים שהגיעו מצאו את הפעוטה ללא הכרה והחלו לבצע בה פעולות החייאה, תוך שהיא מפונה במצב אנוש לבית החולים..

שלוימי פדר חובש באיחוד הצלה סיפר: “ביצענו פעולות החייאה על הפעוטה שאיבדה את הכרתה. לאחר מכן היא פונתה בניידת טיפול נמרץ תוך כדי המשך פעולות החייאה במצב אנוש לבית החולים”.

תגיות

הבוקר מקרה דומה התרחש בבית ברמלה הפעם, כששוב כונני איחוד הצלה מוזעקים לבית בו פעוטה בת חודשיים איבדה הכרה. הכוננים גם במצב זה החלו לבצע פעולות החייאה ופינו אותה לבית החולים במצב אנוש.

רופא אלפקס וגיא לוי חובשים באיחוד הצלה סיפרו: “ביצענו פעולות החייאה על הפעוטה שבני משפחתה הוציאו אותה לרחוב בכדי לקבל סיוע רפואי. לאחר מכן היא פונתה בניידת טיפול נמרץ תוך כדי המשך פעולות החייאה במצב אנוש לבית החולים”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close