כרמל שאמה הכהן. "חקורא לעוד עיריות לשים קץ ל'חגיגה'".צילום: עיריית ר"גכרמל שאמה הכהן. "חקורא לעוד עיריות לשים קץ ל'חגיגה'".צילום: עיריית ר"ג

ראש עיריית ר"ג: "לא נשלם יותר סכומי עתק להופעת אומנים ביום העצמאות. נקבע תקרה של 40 אלף שקל ולא יותר"

ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן, יוצא הבוקר בהכרזה כי מבחינתו לא ישלם יותר סכומי עתק לאומנים על הופעה קצרה בבימות יום העצמאות, וקובע תקרה של 40 אלף שקל להופעת אומן


היום בבוקר ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן, פירסם בדף הפייסבוק שלו כי הוא החליט להפסיק לדבריו את "החגיגה" בה אומנים ולהקות מקבלים סכומי עתק להופעות קצרות בבימות יום העצמאות ואף להעדיף אומנים ויוצרים מקומיים ולהקות נוער.

שאמה הכהן קורא לערים אחרות ללכת אחריו ואף קובע תקרת תשלום לכל אומן או להקה שירצו להופיע בעצמאות על בימות רמת גן.

וכך כותב שאמה הכהן הבוקר: "נגמרה החגיגה! אפשר לחגוג עצמאות גם עם יצירה מקומית (להקות עירוניות, נוער, ילדים, תלמידי בית צבי) ואמנים במחירים שלא מנצלים את המצב. רמת גן לא תשלם יותר מאות אלפים לשום זמר ושום להקה תמורת הופעה קצרה ביום העצמאות וקובעת תקרה של 60 אלף שקל והוצאה ממוצעת של 40 אלף שקל לזמר/אמן/להקה.

אולי גם זה יעניין אותך

רמת גן קוראת לכל העיריות לקבוע תקרה דומה ולעשות סוף ל'חגיגה' על כספי הציבור בצורת מחירים מופקעים חגיגות יום העצמאות.
כל הסכום שיחסך מהמהלך יצבע ויועבר להוזלת הארנונה בשנה שלאחר מכן".

לפני מספר שנים ראש עיריית חולון, מוטי ששון, הודיע כי יפסיק את הופעת האומנים על בימות העיר ביום העצמאות. אלא שההודעה שלו הזו שהכתה גלים, התמוססה מהר מאוד לפני שנת הבחירות המקומיות האחרונות – אז חזרו להופיע ובגדול בבימות חולון שמות כמו אייל גולן ואחרים.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך