גרינברג עם האחות ניקול לוי והמזכירה הרפואית מור. צילום: כלליתגרינברג עם האחות ניקול לוי והמזכירה הרפואית מור. צילום: כללית

ראש עיריית פתח תקווה, רמי גרינברג, קיבל חסינות…מפני שפעת במרפאת "כללית" בסירקין

החורף בפתח ואתו גם השפעת. הבוקר הפתיע ראש עיריית פתח תקווה, רמי גרינברג, את עובדי מרפאת "כללית" בקניון סירקין וביקש לקבל חיסון נגד שפעת


צוות של מרפאת "כללית" בקניון סירקין חיסן הבוקר את ראש עיריית פתח תקוה, רמי גרינברג, נגד שפעת.
ראש עירית פתח תקוה, רמי גרינברג, הפתיע הבוקר את עובדי מרפאת שירותי בריאות כללית בקניון סירקין, שעה שהגיע למקום וביקש להתחסן נגד מחלת השפעת. גרינברג פגש במרפאה את המזכירה הרפואית רותם מור ואת האחות האחראית ניקול לוי, שהזריקה לו את החיסון.
בשיחתו עם העובדות, הדגיש ראש העיר את החשיבות שבמתן דוגמה אישית, קרא לתושבים להגיע להתחסן והתעניין במצב מלאי החיסונים נכון לעכשיו.
אולי גם זה יעניין אותך

האחיות הסבירו כי בשל עיכוב עולמי בתהליך הייצור של החיסונים בחו"ל, החיסונים מגיעים השנה לישראל בעיכוב ובמספר פעימות – וכי כל משלוח חיסונים המגיע לארץ מופץ ישירות למרפאות כללית.
מאז תחילת השבוע כבר הופצו כעשרת אלפים חיסונים למרפאות השונות בעיר פתח תקוה, כאשר חיסונים חדשים ממשיכים להגיע כל העת. "אנו רואים שיש התעניינות והיענות של הציבור, וגם הבנה שיתרת החיסונים תגיע בקרוב", מסכמים בכללית.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך