שביתה כללית בכל הרשויות המקומיות כמחאה נגד הממשלה ואי העברת התקציבים. צילום: גטיאימג'סשביתה כללית בכל הרשויות המקומיות כמחאה נגד הממשלה ואי העברת התקציבים. צילום: גטיאימג'ס

מחר יושבתו כל השירותים בעיריות ומועצות בשל עיקוב בהעברת תקציבי הממשלה. גני הילדים גם יושבתו, חוץ מאלו של החינוך המיוחד

מרכז השלטון המקומי משבית מחר את כל השירותים בכל הרשויות המקומיות, בשל עיכוב בהעברת תקציבי הממשלה. המשמעות: לא יפעלו גני הילדים, לא יופעלו הסעות לבתי הספר. החינוך המיוחד יפעל כרגיל


מחר, יום חמישי, 07.11.19, יושבתו השירותים בכל הרשויות המקומיות, בשל עיכובים בהעברת תקציבי הממשלה. במהלך ההשבתה לא תהיה קבלת קהל, לא יהיה מענה טלפוני בכל מוקדי השירות העירוניים ולא יינתנו שירותי פינוי אשפה ושירותי אגף הפיקוח.
גני הילדים לא יפעלו, לא תופעלנה הסעות בחינוך הרגיל ולא יינתנו שירותי עזר במערכת החינוך לרבות: מזכירות, עובדי שירות, אבות בית וסייעות בגני הילדים.
יודגש כי מוסדות החינוך המיוחד, כולל גני הילדים, יפעלו כסדרם-לרבות הסעות.
במקרה של אירועי חירום, יינתן מענה עירוני. תושבים מתבקשים להימנע מלהגיע למוקדי קבלת הקהל. על שינויים אלו, ככל שיהיו שינוי ביחס להשבתה מטעם המרכז לשלטון המקומי, נעדכן באמצעי התקשורת ובאתר העירוני.
אולי גם זה יעניין אותך

ראש עיריית רמת-גן כרמל שאמה הכהן, התייחס לנושא ואמר: "השבתת השירותים נעשית בשל העיכובים בהעברת תקציבים ממשרדי הממשלה, לפעילות השוטפת הפוגעים אנושות בתקציבי הרשויות ובפגיעה בשירותים לתושבים בעיקר ברווחה ובחינוך, כגון בתי ספר של החגים בחנוכה. אנו מבקשים את הבנת התושבים ומבקשים מהממשלה להתערב, על מנת למנוע את השביתה והפגיעה בתושבים".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך