בבת ים נותנים מכל הלב

מבצע איסוף מזון בבת ים לקראת ראש השנה בעיצומו ולאחר שהסתיים האיסוף יתכנסו כל המתנדבים באצטדיון העירוני לטובת אריזה וחלוקה


רגע לפני שעם ישראל מסב אל שולחן ערב חג ראש השנה, שעמוס כל טוב בדגים, עופות ובשרים וערימות של סלטים, בואו נזכר בכל אותם אנשים שבעבורם ארוחה חמה היא מותרות, ונדאג שגם להם יהיה חג שמח,שבע ומתוק כדבש.

כמדי שנה בשנים האחרונות, קיימה עיריית בת ים מבצע איסוף מזון שיחולק למשפחות ולתושבים נזקקים ומעוטי יכולת.

המבצע התקיים מתחילת החודש ועד יום ראשון השבוע, ובמסגרתו הוזמנו התושבי להגיע לעמדות איסוף המזון בכל בתי הספר בעיר ולתרום מוזרי מזון יבשים דוגמת: אורז, שמן, קטניות, שימורים, טחינה, דגנים ומזון לתינוקות.

בסופר מרקטים ברחבי העיר הסתובבו בימי המבצע בני נוער שאספו מתושבים מוצרים, ועמדות הוצבו גם במרכזים הקהילתיים ובתנועות הנוער. בנוסף, גם בבניין העירייה ובמשרד החברה לתרבות פנאי וספורט נפרסו עמדות שבהם ניתן היה לתרום מוצרי מזון.

אולי גם זה יעניין אותך

מחר (רביעי) יתקיים אירוע חגיגי באצטדיון העירוני בו יארזו ויחולקו כל מוצרי המזון שנאספו לכל מי שצריך. הדבר יבוצע על ידי מתנדבים וכן עובדי העירייה, שיגיעו ויפתחו את ליבם ויעזרו בדבר.

גם השנה מי שמובילים את המבצע הם אגף החינוך, תנועות הנוער בעיר, החברה לתרבות פנאי וספורט בשיתוף עמותות הצדקה בעיר ואגף לשירותים חברתיים. 20 אלף ילדים מהגן ועד י"ב שלומדים את השיעור החשוב ביותר – שיעור בערכים, בנתינה ובעזרה לזולת.

מי שעוד לא נרשם להתנדבות לאריזה ולחלוקה מוזמן להיכנס ללינק: https://forms.gle/djrrbbZhugXZNpcT8

 

 

בתמונה: איסוף מזון מהשנה שעברה. צילום: דוברות עיריית בת ים

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך