חדשות

ברוט: “הבת-ימים לא פראיירים”. ראש עיריית בת-ים הביא לביטול עסקת מכירת “הקאנטרי” היחידי בעיר לטובת מגדלי נדל”ן. מה מתוכנן לקום במקום?

הידיעה כי כרישי נדל”ן ויזמים מתכוונים להשתלט על שטח בו נמצא “קאנטרי בת-ים” ולבנות שם מגדלי נדל”ן הכעיסה תושבים רבים שראו איך מקום הפנאי והבילוי היחידי מסוג זה בעיר הולך להתמוסס לטובת שוב יזמי נדל”ן שמחפשים רק לעשות הון על גב רווחת התושבים.

המחאה הגיעה עד למועצת העיר ובעיקר ללשכת ראש העיר, צביקה ברוט, שיחד עם משרד עורכי דין המתמחה בסוגיות אלו בדק את העניין והכריז אתמול כי העירייה לא תאפשר את מכירת “קאנטרי בת-ים” לטובת עוד מגדלי נדל”ן.

ברוט העביר החלטה זו אמש בישיבת המועצה, כשהוא במקביל מעלה פוסט בפייסבוק שלו וכתך הוא כותב:

“בת-ימים לא פראיירים. לפני הבחירות התחייבתי לפעול, כנגד כל הסיכויים, לביטול המהלך למכירת הקאנטרי ומגרשי הטניס – לטובת מפלצות נדל”ן. הערב, לאחר עבודת מטה עם גורמי מקצוע, אכריז רשמית במועצת העיר שביטלתי את העסקה, והודעתי ליזם שהקאנטרי לא למכירה”.

Tags

אז מה מתכננת עיריית בת-ים לבנות במקום? הקאנטרי במתכונתו לא יישאר אולם לפי ראש העיר ברוט: “אנחנו נלך לעסקה חדשה, טובה יותר לעיר, שתבנה במקום מרכז תעסוקה ומסחר עם דירות בהיקף הגיוני יותר, ובעיקר – יחד עם פתרון שישאיר לבת-ים קאנטרי ומגרשי טניס לרווחת התושבים”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close