קאנטרי בת-ים. עדיין יקום שם מרכז מסחרי ונדל"ן, אל ישארו מבני הקאנטרי. צילום: עיריית בת יםקאנטרי בת-ים. עדיין יקום שם מרכז מסחרי ונדל"ן, אל ישארו מבני הקאנטרי. צילום: עיריית בת ים

ברוט: “הבת-ימים לא פראיירים”. ראש עיריית בת-ים הביא לביטול עסקת מכירת “הקאנטרי” היחידי בעיר לטובת מגדלי נדל”ן. מה מתוכנן לקום במקום?

צביקה ברוט ומועצתה עיר בת-ים הצליחו להביא לביטול מכירת "קאנטרי בת-ים" ליזמי מגדלי נדל"ן שתוכננו לקום במקום. עם זאת, מתברר כי הקאנטרי לא ישאר במתכונתו הנוכחית. אז מה מתכננים להקים במקום?


הידיעה כי כרישי נדל”ן ויזמים מתכוונים להשתלט על שטח בו נמצא “קאנטרי בת-ים” ולבנות שם מגדלי נדל”ן הכעיסה תושבים רבים שראו איך מקום הפנאי והבילוי היחידי מסוג זה בעיר הולך להתמוסס לטובת שוב יזמי נדל”ן שמחפשים רק לעשות הון על גב רווחת התושבים.

המחאה הגיעה עד למועצת העיר ובעיקר ללשכת ראש העיר, צביקה ברוט, שיחד עם משרד עורכי דין המתמחה בסוגיות אלו בדק את העניין והכריז אתמול כי העירייה לא תאפשר את מכירת “קאנטרי בת-ים” לטובת עוד מגדלי נדל”ן.

ברוט העביר החלטה זו אמש בישיבת המועצה, כשהוא במקביל מעלה פוסט בפייסבוק שלו וכתך הוא כותב:

“בת-ימים לא פראיירים. לפני הבחירות התחייבתי לפעול, כנגד כל הסיכויים, לביטול המהלך למכירת הקאנטרי ומגרשי הטניס – לטובת מפלצות נדל”ן. הערב, לאחר עבודת מטה עם גורמי מקצוע, אכריז רשמית במועצת העיר שביטלתי את העסקה, והודעתי ליזם שהקאנטרי לא למכירה”.

אולי גם זה יעניין אותך

אז מה מתכננת עיריית בת-ים לבנות במקום? הקאנטרי במתכונתו לא יישאר אולם לפי ראש העיר ברוט: “אנחנו נלך לעסקה חדשה, טובה יותר לעיר, שתבנה במקום מרכז תעסוקה ומסחר עם דירות בהיקף הגיוני יותר, ובעיקר – יחד עם פתרון שישאיר לבת-ים קאנטרי ומגרשי טניס לרווחת התושבים”.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך