במקום לעזור לאותן נשים שכבר נוצלו, ניצל אותן במעמדו. צילום: גטיאימג'סבמקום לעזור לאותן נשים שכבר נוצלו, ניצל אותן במעמדו. צילום: גטיאימג'ס

בלי מצפון: שדד אלפי שקלים מתושב רמת גן בזמן שחילק אוכל לנזקקים. המשטרה הצליחה ללכוד אותו

המשטרה הצליחה ללכוד חשוד בן 52, ששדד לאור יום תושב רמת גן בעת שזה חילק מזון לנזקקים בבני ברק, שהיה עליו תיק ובו אלפי שקלים. המשטרה הצליחה להחזיר את הכסף לקורבן


אתמול התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת ישראל אודות שוד שבוצע ברחוב רדק בבני ברק. אלא שמסתבר כי לא היה מדובר בשוד לכל דבר – השודד ניצל את העובדה שהקורבן סייע באותו זמן לנזקקים ובלי מצפון בא ושדד אותו.
על פי החשד, בעת שהמתלונן חילק מזון לנזקקים, הגיח החשוד, הכה ותקף אותו ושדד ממנו תיק שהיה ברשותו עם אלפי שקלים.
מיד עם קבלת האירוע במוקד 100, הוזעקו שוטרים לזירה, אספו ממצאים ופתחו בחקירה שהובילה עוד באותו היום לאיתור זהותו של החשוד ולמעצרו, כשהשוטרים דאגו להשיב לקורבן השוד את כל כספו.
החשוד בן 52 מגבעת שמואל הובא לחקירה בתחנת המשטרה. בתום החקירה נכלא. היום יובא לדיון בבקשה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.
אולי גם זה יעניין אותך

במשטרה מציינים: "משטרת ישראל פועלת במגוון דרכים במישור הגלוי והסמוי במטרה לאתר את אותם שודדים הפוגעים בביטחון התושבים, להביאם לדין ובמטרה להגביר את תחושת הביטחון של האזרחים ולמנוע את הנזקים הכלכליים שאותם עבריינים יוצרים".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך