נהג המונית מעולם לא הוציא כל רישיון נהיגה. צילום: דוברות המשטרהנהג המונית מעולם לא הוציא כל רישיון נהיגה. צילום: דוברות המשטרה

נהג המונית ברח מהשוטרים שרצו לבדוק מדוע כל חלונות הרכב כהים. לאחר מרדף במחלף "מסובים" התבררה הסיבה למה

שוטרים סימנו לנהג מונית לעצור לביקורת במחלף מוסבים כדי לברר מדוע כל חלונות רכבו כהים. אלא שהנהג ברח, ורק אחרי מרדף אחריו התבררה הסיבה למה. רמז: לא בטוח שהייתם עולים אתו לנסיעה


השוטרים ניסו לעצור לביקורת שגרתית נהג מונית שנסע במונית עם חלונות כהים. אלא שמשם זה התפתח למרדף ולהפתעה גדולה עבור שוטרי התנועה.
אתמול במהלך פעילות אכיפה שביצעו שוטרי אגף התנועה, זוהה רכב מסוג מונית הנע על כביש 4 בסמוך לצומת מסובים כאשר כל חלונות הרכב כהים.
לבקשת השוטר באמצעות מערכת הכריזה בניידת לעצור, התעלם הנהג והמשיך בנסיעתו ככל הנראה מנסה להימלט. השוטר הנחוש המשיך בנסיעה אחרי המונית עד לחסימת דרכו של הנהג ועצירת המונית באמצעות הניידת.
אולי גם זה יעניין אותך

לזיהוי פרטיו הציג הנהג בן ה-53 ת.ז ורישיון נהיגה זמני, לאור הנסיבות חשדו של השוטר עלה ובבדיקה מעמיקה נמצא כי הנהג לא הוציא רישיון נהיגה מעולם ובנוסף, ברישיון הזמני שהציג מספר הרישיון אינו תואם לפרטיו אלא שייך לנהגת, כלומר עלה חשד לזיוף המסמך.
רכבו הושבת למשך 30 ימים והוא עוכב לחקירה בגין זיוף, נהיגה ללא רישיון נהיגה והתחזות לאחר, בתום החקירה שוחרר למעצר בית למשך 5 ימים בתנאים מגבילים ובימים הקרובים יובא לבימ"ש לדיון בעיניינו.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך