בשורה ספורטיבית: קבוצת בית״ר תל אביב מעתיקה את פעילותה לבת ים

בפגישה שנערכה בלשכת ראש עיריית בת ים חתמו הצדדים על העברת קבוצת בית"ר תל אביב לבת ים, במהלך שכולל שיפוץ אצטדיון ויציעים והקמת מגרש מדשא סינתטי ב־5 מיליון שקלים. "אופק לנוער המוכשר בעיר"


קבוצת בית"ר תל אביב העתיקה רשמית את פעילותה לבת ים, לאחר מו״מ שנערך בחודשים האחרונים. הקבוצה תייצג את העיר במשחקי הליגה הלאומית, וכן תפעיל הקבוצה מחלקת נוער שתייצר פעילות ספורטיבית ענפה עבור 250 בני נוער.

ראש העירייה צביקה ברוט אמר כי ״לעיר בת ים יש מסורת ארוכה של כדורגל, שבשנים האחרונות נבלמה. אנחנו מקווים לחזור ולהביא בשורה לציבור בענפי ספורט שונים, והמהלך הנוכחי להבאת בית״ר תל אביב לעיר הוא הצעד המשמעותי הראשון. אנחנו מאחלים הצלחה לקבוצה שלנו שתשחק בליגה הלאומית, ותזכה לתמיכה מלאה שלנו״.

אולי גם זה יעניין אותך

במסגרת פעילותה של הקבוצה תשפץ העירייה את היציעים והאצטדיון בכ־5 מיליון שקלים ותקים מגרש דשא סינתטי. התקציב יגיע ברובו ממקורות כספיים שיגויסו מחוץ לעיר, ולא מתקציב העירייה.

מדובר באחת מהקבוצות הוותיקות בכדורגל הישראלי, שהחליטה להעתיק את פעילותה לבת ים כדי לקדם ולייצג את הספורט בעיר ולתת במה לילדים ונוער כישרוניים ואיכותיים. פעילות הקבוצה תהיה במתחם האימונים בעיר בת ים ותהיה פתוחה לילדי העיר גם לבוא לשחק וגם להיות שותפים להוויה הספורטיבית.

יו"ר הקבוצה ליאור שכטר מסר: "אני מודה לראש עיריית בת ים צביקה ברוט על זה שפעל לקידום שיתוף הפעולה עם קבוצת בית״ר, והכל במטרה לתת מקום מובילי לילדי העיר ולקחת חלק בספורט התחרותי ובייצוג העיר".

 

צילום: דוברות עיריית בת ים

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך