חדשות

צפו: הגיע לסניף בנק בראשל”צ, ניסה להוציא כסף במרמה, נתפס ואז התברר שמדובר בגנב סדרתי מחשבונות בכל הארץ

בתום חקירה מורכבת ומסועפת של משטרת ישראל הגישה אתמול הפרקליטות הצהרת תובע לפיה יוגש כתב אישום נגד תושב עכו בן 22, החשוד כי משך במרמה כסף מזומן מחשבונות בנק של אחרים.

תחילתה של החקירה ב־7 באוגוסט בדיווח שהתקבל במשטרה, על אדם שעל פי החשד ניסה למשוך כסף מסניף בנק בראשל”צ באמצעות תעודת זהות מזוייפת.

כוח משטרה שהגיע אל הבנק, עצר את החשוד ולקח אותו לחקירה בתחנת המשטרה בראשל”צ.

 

 

תגיות

עם התקדמות החקירה איתרו חוקרי המשטרה תלונות נוספות ומקרים נוספים בהם על פי החשד, ניגש החשוד לסניפי בנק ברחבי הארץ כשברשותו תעודת זהות מזויפת, עם פרטיהם של הקורבנות, וביקש למשוך כסף מזומן מחשבונם.

עוד עלה מהחקירה כי במספר מקרים הצליח החשוד למשוך כסף בסכומים של עשרות אלפי שקלים במצטבר ובחלק מהמקרים כשל בניסיונותיו.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בראשל”צ, בדיון שנערך אתמול בעניינו החשוד שוחרר למעצר בית בן חמישה ימים ובתנאים מגבילים וכאמור, הפרקליטות הגישה הצהרת תובע לפיה יוגש נגד החשוד כתב אישום.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close