חדשות

צפו: ניקב צמיגי רכבים ברחוב ביבנה, נכנס למרכול ודרש צילומי אבטחה באיומי סכין כדי שלא יזוהה

משטרת ישראל הגישה השבוע כתב אישום נגד תושב יבנה בן 35, בחשד שגרם חבלה במזיד לרכב ובגין עבירות נוספות. תחילתה של החקירה בדיווח שהתקבל במשטרת ישראל ב־14 באוגוסט על גבר שהולך ברחוב הנרקיס ביבנה עם סכין בידו ומנקב גלגלים של רכב חונה.

כוח משטרה שהגיע למקום, השתלט על החשוד ועצר אותו לחקירה, לאחר שהחשוד התנגד למעצרו ותקף את השוטרים.

 

 

Tags

מכתב האישום עולה כי הנאשם החזיק במכנסיו מתחת לחולצתו סכין באורך של כ 24 ס”מ, ניגש לרכב שחנה ברחוב הנרקיס ביבנה ודקר באמצעות סכין את ארבעת הגלגלים ברכב.

עוד עולה מכתב האישום כי לאחר מכן הוא נכנס למכולת הסמוכה, כאשר הסכין על גופו, וביקש מהעובדת המקום לצפות בסרטוני מצלמות האבטחה. העובדת השיבה לו כי אינה מבינה במצלמות אבטחה, אז נגע הנאשם בחולצתו בסמוך לסכין ואמר לה “אני יכול לראות?”.

מעצרו של הנאשם הוארך בבית משפט השלום, ועם סיום החקירה הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינו ובקשה למעצרו עד לתום ההליכים בגין חבלה במזיד לרכב, החזקת סכין שלא כדין, איומים, הפרעה ותקיפת שוטר, ושימוש בכוח למנוע מעצר.

 

צילום: דוברות המשטרה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close