בת ים

מחר: חמישי של מוזיקה וכיף בטיילת בת ים

כחלק מאירועי הקיץ בבת ים האולפן השקוף של גלגל”צ מגיע אל העיר ואיתו האמנים הכי חמים במצעדים. האולפן יתקיים ביום חמישי 22.8 בבן גוריון פינת נורדאו במהלך השעות 23:00-17:00, הכניסה חופשית.

במסגרת השידורים מהאולפן השקוף, ישדר עידו פורת בין השעות 20:00-17:00 ויארח את הזמרות קרן פלס ודניאל סאן קריאף. לאחר מכן, נוי אלוש ישדר את תכניתו בין השעות 23:00-20:00 ויארח כאמור אמנים רבים. בין האמנים שיתארחו: דודו פארוק, אופק אדנק, פלד, האחיות כרקוקלי, צגאיי בוי ואושר כהן. האמנים יופיעו על מדשאת חניון נורדאו.

 

תגיות

באותו היום  בשעה 20:00 באמפי הקטן על הטיילת (ירושלים פינת בן גוריון) התקיים מופע מיוחד שכולו הצדעה למוזיקה והתרבות הצרפתית. המופע נערך בסיוע משרד עליה והקליטה, החברה לתרבות פנאי וספורט, מחלקת עליה וקליטה ואגף תרבות של עיריית בת ים.

המופע בנינוח צרפתי יכלול מספר סוגי מוזיקה: שנסוני צרפתים, מוזיקה ישראלית, ג’אז, לטינו, פנק אנד סול, דיג’י ועוד. על הבמה יופיעו הזמרים: אורלי סולומון, גאלה בראון, סעדיה קלפון, שחר בלישה, דיג’י דוד אלבז, פרד פפיון ונגנים. ינחה את האירוע סבסטיאן גואטה. הנובף יקחו חלק במופע עמותת אומנות העולה, אודלי כהן, בנימין פלוסצ ומיריאם דרמון “מיי סקרט שווו”. בואו, יהיה חם ומגניב.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close