אושר מימון ממשלתי לתוכנית אב בשכונת ג’סי כהן

שכונת ג'סי כהן עומדת בראש סדר העדיפויות העירוני בחולון לקידום הליך של התחדשות עירונית. התושבים יעודכנו בהתקדמות התכנון לאורך הדרך


הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית הודיעה אתמול לעיריית חולון כי קיבלה את אישורו של משרד הבינוי והשיכון למימון תכנון תוכנית אב בשכונת ג’סי כהן.

בהמשך לקול הקורא, שהוציאה הרשות להתחדשות עירונית לתכנון תוכנית אב בשכונות ותיקות בערים השונות בארץ, הגיש מנהל ההנדסה של עיריית חולון בשיתוף עם מנהלת ההתחדשות העירונית של חולון את שכונת ג’סי כהן וזאת בשל העובדה כי השכונה, הממוקמת במערב העיר, עומדת בראש סדר העדיפויות לקידום הליך התחדשות עירונית.

אולי גם זה יעניין אותך

תכנון תוכנית האב מצטרף לתכנון מתחם יוספטל, אשר אושר למימון על ידי הרשות להתחדשות עירונית במסגרת מסלול רשויות ונמצא כבר בהליכי תכנון.

הרשות להתחדשות עירונית בשיתוף עם מנהל ההנדסה והמנהלת להתחדשות עירונית עובדים בימים אלו על גיוס צוות היועצים לטובת הנעת התוכנית.

התושבים יעודכנו בהתקדמות התכנון באמצעות מנהלת ההתחדשות העירונית אשר עומדת לרשות התושבים ותשמח ללוות ולסייע בכל הקשור בהתארגנות תושבים ולמידת נושא ההתחדשות העירונית.

תושבים שמעוניינים להתייעץ עם אנשי המנהלת או לקבל מידע בנושא התחדשות עירונית, מוזמנים להתקשר לטלפון 03-7284291, או להגיע למרכז הקהילתי קליין ברחוב פילדלפיה 16 בימי שלישי, בשעות 18:00-16:00 ובימי חמישי בשעות 12:00-09:00.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך