שני פורצים בראש העין חיכו שקשיש יעזוב את דירתו עם המטפל כדי לגנוב לו מהכספת ואף עקרו שתי מצלמות אבטחה. רק שהם פספסו את השלישית

כתב אישום הוגש נגד 2 גברים תושבי המרכז שפרצו לדירה של קשיש בן 93 מראש העין וגנבו מהכספת כסף רב במזומן ותכשיטים. בשבוע שעבר הוגש נגדם כתב אישום ובקשת מעצר לאחר שמצלמת אבטחה תיעדה את מעשיהם


ב־22 ביולי השנה התקבלה במשטרת ישראל תלונה על פריצה לבית ברחוב דקר בראש העין. מבדיקה ראשונית של האירוע התברר כי 2 חשודים ניצלו את העובדה שבעלי הבית, קשיש בן 93, יצא ביחד עם המטפל שלו מהדירה והשניים פרצו אליה וגנבו מהכספת שבדירה 12,000 שקלים במזומן, יחד עם תכשיטים של בני המשפחה.

השניים חשבו שטיפלו בכל העניינים בדירה, ועקרו שתי מצלמות אבטחה שהיו בה. לרוע מזלם בדירה הותקנה מצלמת אבטחה שלישית שתיעדה את המתרחש.

אולי גם זה יעניין אותך

חוקרי המשטרה עשו שימוש באמצעים טכנולוגיים שונים שהובילו לזיהויים של 2 החשודים, וב־4 באוגוסט הם אותרו כשבמהלך חיפוש בביתם נמצאו פרטי לבוש הקושרים אותם למעשים המיוחסים להם.

מעצרם של השניים, בני 34 מראשון לציון ו-43 מנס ציונה בהתאמה, הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בפתח תקווה, וביום חמישי שעבר (8.8) הוגש נגדם כתב אישום בעבירות של התפרצות למגורים, גניבה, שיבוש הליכי חקירה והיזק בלרכוש במזיד. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשודים גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך