חדשות

שני פורצים בראש העין חיכו שקשיש יעזוב את דירתו עם המטפל כדי לגנוב לו מהכספת ואף עקרו שתי מצלמות אבטחה. רק שהם פספסו את השלישית

ב־22 ביולי השנה התקבלה במשטרת ישראל תלונה על פריצה לבית ברחוב דקר בראש העין. מבדיקה ראשונית של האירוע התברר כי 2 חשודים ניצלו את העובדה שבעלי הבית, קשיש בן 93, יצא ביחד עם המטפל שלו מהדירה והשניים פרצו אליה וגנבו מהכספת שבדירה 12,000 שקלים במזומן, יחד עם תכשיטים של בני המשפחה.

השניים חשבו שטיפלו בכל העניינים בדירה, ועקרו שתי מצלמות אבטחה שהיו בה. לרוע מזלם בדירה הותקנה מצלמת אבטחה שלישית שתיעדה את המתרחש.

תגיות

חוקרי המשטרה עשו שימוש באמצעים טכנולוגיים שונים שהובילו לזיהויים של 2 החשודים, וב־4 באוגוסט הם אותרו כשבמהלך חיפוש בביתם נמצאו פרטי לבוש הקושרים אותם למעשים המיוחסים להם.

מעצרם של השניים, בני 34 מראשון לציון ו-43 מנס ציונה בהתאמה, הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בפתח תקווה, וביום חמישי שעבר (8.8) הוגש נגדם כתב אישום בעבירות של התפרצות למגורים, גניבה, שיבוש הליכי חקירה והיזק בלרכוש במזיד. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשודים גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close