חדש בגבעתיים: ייעוץ אישי לצעירים בתחומי קריירה ולימודים

מתלבטים לגבי בחירת מסלול לימודים? חושבים לבצע שינוי כיוון בקריירה? למדור הצעירים בעיריית גבעתיים יש את הדרך לפתרון באמצעות שירות חדש לתושבי העיר

אין ספק כי בחירת תחום לימודים וקריירה, היא אחת מההחלטות המשמעותיות ביותר שאדם לוקח בחייו. משום כך, רבים חווים קושי בבחירה. בנוסף,  השינוי המשמעותי שעובר שוק העבודה, מביא צעירים רבים לשקול “חישוב מסלול מחדש”.

זאת ועוד, בעידן בו אנו חיים כיום, אפשרויות בחירת תחום לימוד הן כמעט בלתי מוגבלות, אולם דווקא עובדה זו מותירה לא פעם את השאלה: “מה אתם רוצים להיות כשנהיה גדולים?”, ללא מענה ברור.

 

מדור הצעירים של עיריית גבעתיים משיק שירות חדש, המיועד לתושבי העיר בגילים 40-18, אשר במסגרתו יוענק ייעוץ והכוון אישי בתחומים של לימודים וקריירה. בשלב ההשקה, העלות לשעת ייעוץ תהיה מסובסדת, ותעמוד על 50 שקלים.

מעבר להכוון לבחירת מסלול לימודים ו/או קריירה, במסגרת הייעוץ ניתן יהיה גם להתכונן לקראת ריאיון עבודה, להכיר פלטפורמות עכשוויות למציאת עבודה, וכן לקבל עזרה בסגנון קורות חיים.

את הייעוץ יעניק ירון וינר, יועץ אישי לצעירים בתחומי לימודים וקריירה, המשמש גם מנחה קבוצות ויועץ תעסוקתי, בעל ניסיון רב שנים כמנהל משאבי אנוש.

מועדי הייעוצים הקרובים: ימי שני, 19.8 ו-26.8 בשעות אחה”צ-ערב, בתיאום מראש. הייעוצים יתקיימו ב”הקומה השלישית”-מתחם המצוינות העירוני של גבעתיים. לפרטים נוספים ותיאום ייעוץ, חפשו “צעירים וצעירות גבעתיים” בפייסבוק.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close