ליעד אילני. "הגיע הזמן שהעובדים יתנהלו לפי החוק ובמינהל תקין"ליעד אילני. "הגיע הזמן שהעובדים יתנהלו לפי החוק ובמינהל תקין"

מ"מ ראש עיריית ר"ג, ליעד אילני, החליט לצאת נגד האבטלה הסמויה של עובדי הרשות והורה על החתמת כרטיסי נוכחות. הוועד בתגובה מתכוון להכריז על עיצומים

בבדיקה שעשו בעיריית רמת גן גילו שעובדי רשות שונים במוסדות החינוך, לא מחתימים כרטיס נוכחות כפי שנדרש בחוק ורבים מהם למעשה 50 אחוז מעובדי העירייה לא מחתימים כלל כרטיס נוכחות. וכך, מ"מ ראש העיר והאחראי על החינוך, ליעד אילני החליט למגר את התופעה בהחלת חובת החתמת כרטיס נוכחות. ועד עובדי הרשות מתכנסים מחר ויכריזו על תחילת עיצומים


קרב של הורדת ידיים עומד בפתחה של עיריית רמת גן, זאת לאחר שביממה האחרונה שלח ממלא מקום ראש עיריית ר"ג והממונה על החינוך, ליעד אילני, מכתב לכל עובדי הרשות במוסדות החינוך – בהם אבות בית, מזכירות, לבורנטים, מלווי הסעות – ובו דרש מהם להתחיל להחתים כרטיס נוכחות כפי שנדרש כבר שנים בחוזר מנכ"ל.

במכתב נכתב: "במשך שנים נמנעו מהחלת ההוראות האלו על העובדים…אבל הדבר נוגד את הוראות החוק והמינהל התקין. בהתאם לכך…הוחלט על תיקון ליקוי זה והחלת נוהל החתמת כרטיס".

בעירייה מסבירים צעד זה בכך שלאור בדיקות שנעשו, עלה כי עובדים רבים השייכים לרשות מנצלים את העובדה כי כ- 50 אחוז מכלל עובדי הרשות אינם מחתימים כרטיס נוכחות כלל. לכן אילני החליט לשים סוף לתופעה הזאת.

 

יו"ר ועד עובדי עיריית רמת גן, אסי אדן, החליט לכנס את העובדים מחר בבוקר במוסכי העירייה ושלח מסרון לעובדים בו כתב בין היתר כי: "אף משאית לא תצא! אם לא נעצור אותם עכשיו הם ירשו לעצמם עוד ועוד".

כשהכוונה להחיל את העיצומים שיהיו החל מאיסוף אשפה ושטיפת פחי זבל וכן הלאה.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך