מכשירי החשמל הכי יוקרתיים בארץ: להכניס את Dolce & Gabbana למטבח הפרטי שלך

סיציליה אהובתי: שיתוף הפעולה היצירתי המדהים בין שני מותגי העל האיטלקים –SMEG ו- Dolce & Gabbana השיק מוצרי יוקרה צבעוניים, מלהיבים ואיכותיים למטבח

שני מותגי העל האיטלקים, SMEG ו- Dolce & Gabbana, חברו יחד בשיתוף פעולה אמנותי מרהיב ביופיו אשר הוליד קולקציה של מוצרי SMEG בעיצוביהם הייחודיים של צמד מעצבי העל, הנקראת “סיציליה אהובתי”.

שני המותגים משתייכים לשני סקטורים יצירתיים שונים לחלוטין אך חולקים למעשה את אותם ערכים ואת אותה מסורת איטלקית של אסתטיקה, יצירתית וכבוד עמוק לאומנות האיטלקית העשירה.

מוצרי יוקרה בשיתוף דולצ'ה גבאנה. SMEG. צילום קרן פרלמוצרי יוקרה בשיתוף דולצ'ה גבאנה. SMEG. צילום קרן פרל
מוצרי יוקרה בשיתוף דולצ'ה גבאנה. SMEG. צילום קרן פרלמוצרי יוקרה בשיתוף דולצ'ה גבאנה. SMEG. צילום קרן פרל
מוצרי יוקרה בשיתוף דולצ'ה גבאנה. SMEG. צילום קרן פרלמוצרי יוקרה בשיתוף דולצ'ה גבאנה. SMEG. צילום קרן פרל

אחד המוצרים האהובים ביותר של SMEG הם מקררי הרטרו שלה, המזוהים איתה במיוחד ונחשבים כפריטי אספנים מבוקשים במיוחד. המדובר במקררים בעלי עיצוב בסגנון שנות החמישים, הנושאים את הטכנולוגיות החדשניות ביותר של קירור והקפאה, צריכת אנרגיה חסכנית ועוד.

ביצירת הקולקציה הייחודית ציירו אומנים סיציליאניים מומחית בעבודת יד על גבי 100 מקררי רטרו מדגם FAB28 של SMEG כשכל פריט במהדורת המקררים הוא למעשה שונה וייחודי ונחשב ליצירת אומנות.

לצד מקררי הרטרו, עוצבו גם מוצרי הבוטיק הקטנים של SMEG בחתימתם האומנותית של Dolce & Gabbana. מצנמים, מסחטות הדרים, מכונות קפה, קומקומים, בלנדרים, מיקסרים ומסחטות מיצים קשים, קושטו כולם בלימונים מוזהבים, פירות הדר, אגסים בשלים ודובדבנים אדומים בוהקים, המהווים כולם מוטיבים אומנותיים סיציליאנים מסורתיים.

התרבות האסתטית הסיציליאנית, ממנה הגיעו גם Dolce & Gabbana, קשורה קשר הדוק גם למטבח האיטלקי בו משחקת SMEG תפקיד חלוצי מוביל זה עשרות בשנים.

ראיון ייחודי וצבעוני עם גל שטילבינר, מנהל מותג SMEG בישראל, באולם התצוגה המפואר של החברה בהרצליה פיתוח

חברת SMEG היא חברה איטלקית הפועלת זה 70 שנה ומתמחה בפיתוח וייצור מוצרי חשמל למטבח ולבית, תוך שימת דגש מיוחדת על עיצובם של המוצרים, בד בבד עם היצמדות לטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

חברת SMEG שואפת לאורך כל שנות פעילותה לשיתופי פעולה יצירתיים עם אדריכלים ומעצבים מובילים, המולידים מוצרים אסתטיים ושובי לב.

מסחטה ומיקסר בעיצוב דולצ'ה גבאנה. SMEG. צילום קרן פרלמסחטה ומיקסר בעיצוב דולצ'ה גבאנה. SMEG. צילום קרן פרל
קומקום בעיצוב דולצ'ה גבאנה. SMEG. צילום קרן פרלקומקום בעיצוב דולצ'ה גבאנה. SMEG. צילום קרן פרל
טוסטר בעיצוב דולצ'ה גבאנה. SMEG. צילום קרן פרלטוסטר בעיצוב דולצ'ה גבאנה. SMEG. צילום קרן פרל

SMEG ישראל.

כתובת אולם תצוגה ראשי: אריה שנקר 13, הרצליה

טל: 077-9968325

לאתרי החברה:

גל שטילבינר. מנהל מותג SMEG. צילום קרן פרלגל שטילבינר. מנהל מותג SMEG. צילום קרן פרל

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close