צפו: מעל 1500 השתמשו השבת בסבבוס – קווי התחבורה הציבורית שהופעלו לראשונה ברמת-גן בסוף השבוע

קווי האוטובוס שהחלה להפעיל עיריית רמת גן בסופי השבוע זכו להצלחה בקרב תושבים במגוון גילאים. הצעירים השתמשו בערב שישי והמשפחות נהנו בשבת בדרך לים. לאור הביקוש, בעירייה שוקלים לתגבר את הקווים. כרמל שאמה הכהן: "רמת גן העיר היחידה שניתן לנוע גם בתוכה גם בסופ"ש לכל מטרה גם אם אתה לא בעל רכב  או ממון"


הנסיעה הראשונה בקווי ה"סבבוס" – קווי האוטובוס המיוחדים שהחלה להפעיל עיריית רמת גן בסופי השבוע – לא היה מלא לגמרי, אבל מאותו רגע ובעיקר בליל שישי החלו הקווים להתמלא. בשישי בערב אלו היו בעיקר צעירים שיצאו לבילוי במוקדי בילוי שונים ונהנו מהקווים גם בשובם אחרי הבילוי בלילה. במהלך יום השבת נראו תושבים בכל הגילאים – ממשפחות ועד גיל הזהב, נהנים מהאוטובוס בואך חופי  הים.
ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן שהצטרף במהלך השבת לכמה מהנסיעות, סיכם את סוף השבוע הראשון עם קווי הסבבוס בסיפוק רב ואמר: "היה סופ"ש מדהים בעיר בו הדתיים כיבדו והכילו את רצונות ורגשות האחרים ולא נרשמה אפילו צעקה או הפרעה אחת אפילו לא מבט מיותר. איזה כייף ומרגש היה  לראות את הסבבוסים מלאים ואת כולם מחייכים. היו שם נערים, חיילים, סטודנטים, צעירים, מבוגרים ואפילו כלבים. כל הקווים יצאו בדיוק של רכבת  שוויצרית נקיים ממוזגים מאובטחים ועם מקומות נגישים לכסאות גלגלים. היו שירדו לסרט בקניון איילון וכמובן לשרונה, לרוטשילד, דיזנגוף והנמל.
הורי הנערים יכלו סוף-סוף לנוח את השבת מבלי לדאוג או להפוך לנהגי מוניות או לשלם ביוקר על מוניות.
כולם חזרו בשלום ובסדר מופתי כולל אחרוני הבליינים עד 4 לפנות בוקר.
מי צריך לגור בתל אביב ולשלם 40 אחוז יותר על דיור שאפשר גם בסופ"ש להגיע למוקדי הבילוי בה בחינם ובראש שקט? רמת גן היא העיר היחידה שניתן לנוע גם בתוכה גם בסופ"ש לכל מטרה גם אם אתה לא בעל רכב  או ממון.
אולי גם זה יעניין אותך

"צחקו עלינו אמרו לנו שזה לא יעבוד שהאוטובוסים יהיו ריקים כמו בטבריה וראש האופוזיציה אף ציפה ועודד אלימות והפרות סדר יחד עם גורמים קיצוניים מחוץ לעיר ושופריהם.
הכי חשוב לי לסיים בדברי הערכה לציבור הדתי בעיר ששמר על איפוק מופתי אתמול וכיבד את ההכרעה הדמוקרטית כך אנחנו רוצים לחיות וזה יעשה טוב לכולם גם לשבת שהיום יהיו פחות אנשים בעיר שיאשימו אותה שלא באשמתה בפגיעה באיכות
התחייבנו שאם לא יהיה שימוש ער הסבבוסים יבוטלו ואם יהיה עודף ביקוש נפעל בהתאם ואכן היה ביקוש ער ותושבים שלא מצאו מקום ואנחנו נפעל מהר לתגבר".

כרמל שאמה בסבבוס: "צחקו עלינו, אמרו שהאוטובוסים יהיו ריקים כמו בטבריה, והוכחנו אחרת". צילום: אילן ספראכרמל שאמה בסבבוס: "צחקו עלינו, אמרו שהאוטובוסים יהיו ריקים כמו בטבריה, והוכחנו אחרת". צילום: אילן ספרא
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך