חדשות

צפו: מעל 1500 השתמשו השבת בסבבוס – קווי התחבורה הציבורית שהופעלו לראשונה ברמת-גן בסוף השבוע

הנסיעה הראשונה בקווי ה”סבבוס” – קווי האוטובוס המיוחדים שהחלה להפעיל עיריית רמת גן בסופי השבוע – לא היה מלא לגמרי, אבל מאותו רגע ובעיקר בליל שישי החלו הקווים להתמלא. בשישי בערב אלו היו בעיקר צעירים שיצאו לבילוי במוקדי בילוי שונים ונהנו מהקווים גם בשובם אחרי הבילוי בלילה. במהלך יום השבת נראו תושבים בכל הגילאים – ממשפחות ועד גיל הזהב, נהנים מהאוטובוס בואך חופי  הים.
ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן שהצטרף במהלך השבת לכמה מהנסיעות, סיכם את סוף השבוע הראשון עם קווי הסבבוס בסיפוק רב ואמר: “היה סופ”ש מדהים בעיר בו הדתיים כיבדו והכילו את רצונות ורגשות האחרים ולא נרשמה אפילו צעקה או הפרעה אחת אפילו לא מבט מיותר. איזה כייף ומרגש היה  לראות את הסבבוסים מלאים ואת כולם מחייכים. היו שם נערים, חיילים, סטודנטים, צעירים, מבוגרים ואפילו כלבים. כל הקווים יצאו בדיוק של רכבת  שוויצרית נקיים ממוזגים מאובטחים ועם מקומות נגישים לכסאות גלגלים. היו שירדו לסרט בקניון איילון וכמובן לשרונה, לרוטשילד, דיזנגוף והנמל.
הורי הנערים יכלו סוף-סוף לנוח את השבת מבלי לדאוג או להפוך לנהגי מוניות או לשלם ביוקר על מוניות.
כולם חזרו בשלום ובסדר מופתי כולל אחרוני הבליינים עד 4 לפנות בוקר.
מי צריך לגור בתל אביב ולשלם 40 אחוז יותר על דיור שאפשר גם בסופ”ש להגיע למוקדי הבילוי בה בחינם ובראש שקט? רמת גן היא העיר היחידה שניתן לנוע גם בתוכה גם בסופ”ש לכל מטרה גם אם אתה לא בעל רכב  או ממון.
Tags

“צחקו עלינו אמרו לנו שזה לא יעבוד שהאוטובוסים יהיו ריקים כמו בטבריה וראש האופוזיציה אף ציפה ועודד אלימות והפרות סדר יחד עם גורמים קיצוניים מחוץ לעיר ושופריהם.
הכי חשוב לי לסיים בדברי הערכה לציבור הדתי בעיר ששמר על איפוק מופתי אתמול וכיבד את ההכרעה הדמוקרטית כך אנחנו רוצים לחיות וזה יעשה טוב לכולם גם לשבת שהיום יהיו פחות אנשים בעיר שיאשימו אותה שלא באשמתה בפגיעה באיכות
התחייבנו שאם לא יהיה שימוש ער הסבבוסים יבוטלו ואם יהיה עודף ביקוש נפעל בהתאם ואכן היה ביקוש ער ותושבים שלא מצאו מקום ואנחנו נפעל מהר לתגבר”.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close