צפו: תושב ראשון לציון נכנס לקיוסק, באיומי בקבוק לקח סיגריות בחינם וביציאה ניפץ אותו על ראש לקוח תמים. הלקוח נפצע באורח אנוש. למה? סתם כי בא לו

תושב ראשון לציון נכנס לקיוסק ברחוב הגטאות בעיר כשבקבוק בידיו ומאותו רגע התרחש סיוט עבור הנוכחים - מגניבה ועד שליחת לקוח תמים לבית החולים במצב קשה


משטרת ישראל הגישה כתב אישום כנגד תושב ראשון לציון בן 34, לאחר שתקף באלימות גבר אחר, בקיוסק ברחוב מורדי הגטאות בראשון לציון בתאריך 19/7/19.

על פי כתב האישום, הגיע הנאשם לקיוסק כשהוא אוחז בידו בקבוק זכוכית וביקש לקנות סיגריות, הנאשם החל לצעוק, שילם על הסיגריות וצעד לכיוון היציאה.

בדרכו החוצה, הניף הנאשם את הבקבוק וניפץ אותו על ראשו של לקוח אחר שעמד בקיוסק ולאחר מכן עזב את המקום. כתוצאה ממעשיו, נפצע הקורבן באורח קשה והוא פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים כשהוא מורדם ומונשם.

עוד עולה מכתב האישום, כי בהמשך לכך חזר הנאשם אל הקיוסק כשבידו שוב בקבוק זכוכית ואיים על הבעלים של הקיוסק, בדרישה למחוק את מכשיר ההקלטה של המצלמות ואמר לו בין השאר "אם אתה לא מוחק את המצלמות אתה מת…".

 

אולי גם זה יעניין אותך

פעולות החקירה של המשטרה ואיסוף הממצאים בזירה, הובילו למעצרו של הנאשם.

מעצרו של הנאשם הוארך מעת לעת וכאמור עם סיום החקירה הגישה נגדו התביעה המשטרתית כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים בגין פציעה, איומים ושיבוש הליכי משפט.

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך