בת ים

נערכים לשנת הלימודים תש”פ: פרויקט שדרוג סביבת הלימודים בחצרות הגנים ובתי הספר בבת-ים, יצא לדרך

חלק מהיערכות לפתיחת שנת הלימודים פעלה העירייה באמצעות האגף לחזות העיר והמחלקה לאחזקת מוסדות חינוך להסיר מפגעים של צמחייה ולהפחית גורמים מסכנים בחצרות ומגרשים של מוסדות חינוך נרחבים בעיר.

מדובר בפרויקט ייחודי שמטפל בכל הצמחיה שהוזנחה במשך שנים, וזאת בנפרד משיפוצי הקיץ שנערכים במוסדות החינוך בסכום חסר תקדים של 17 מליון שקלים.

פרויקט הגיזום, שאמור לחדש את מראה החצרות במוסדות החינוך, כולל השקעה של 720 אלף שקלים במסגרתו הוסרו מפגעים, חודשו חצרות וגינות ב-123 גני ילדים ו-17 בתי ספר. הפרויקט יימשך בשבועות הקרובים בגנים ובתי ספר נוספים עד לפתיחת שנת הלימודים.

תגיות

כאמור, העבודות שמבוצעות ע”י מחלקת אחזקת מוסדות ואגף גנים ונוף בעיריית בת ים הינן חלק מסקירה שנעשתה בכל מוסדות החינוך בעיר אחר מפגעים היכולים להוות סכנת בטיחות ומצריכים גיזום צמחיה או כל פעולת גינון אחרת. כמו כן, במהלך הפרויקט בוצעו הפעולות הבאות: ניקיון משטחים, החלפת תשתיות גינון, עקירת עשביה יבשה, הסרת מכשולים, ניקוי משטחים, נעיצת צנרת טפטוף וחידוש דשא סינטטי.

הפרויקט דרש גם היערכות מיוחדת של אגף שפ”ע, לפינוי עשרות אלפי טונות של גזם כל יום לאחר הטיפול בחצרות והמגרשים במוסדות החינוך. את הפרויקט הובילו ראש העיר צביקה ברוט, מחזיק תיק החינוך אלי יריב, ומנכ״לית העיריה יודפת אפק-ארזי.

  ראש העיר צביקה ברוט: “במסגרת שינוי סדר העדיפויות קבענו שהבטיחות לפני הכל. במשך שנים התחום הזה הוזנח, אבל השנה לא הסכמנו לקחת סיכונים. השקענו סכום אדיר כדי לחדש את החצרות ולהפוך אותן ליפות יותר, וכך נעשה גם במסגרת שיפוצי הקיץ של המבנים״.

   

  צילומים: עיריית בת-ים

   ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

   כתיבת תגובה

   עוד ניוזים בשבילך

   Back to top button
   נגישות
   Close
   Close