כתובת הנאצה שרוססה ליד הספסל במרום נווה. צילום: עיריית ר"גכתובת הנאצה שרוססה ליד הספסל במרום נווה. צילום: עיריית ר"ג

גרפיטי נגד כרמל שאמה ליד ספסל במרום נווה, שנצבע בצבעי הגאווה והושחת: "גרפיטי ופשע שנאה לא ירפו את ידינו מלהיות עיר סובלנית"

הבוקר התעוררה רמת גן לעוד כתובת נאצה, הפעם נגד ראש העיר ובספסל שנצבע בצבעי הגאווה והושחת רק אתמול. ראש העיר בתגובה הורה לצבוע את הספסל שוב בצבעי הגאווה שיישארו למשך חודשים ולהציב ספסל נוסף בצבעי הגאווה במקום: "בריונות ואלימות אינן דרך ארץ ולא יהיו דרכינו"


רק אתמול התעורר ממלא מקום ראש עיריית רמת גן, ליעד אילני, לכתובת גרפיטי של נאצה שרוססה על קיר בניין בית מגוריו בעיר, הכתובת הייתה בגנותו והאשימה אותו בפגיעה בשבת.

עוד לא יבשה הדיו מכתובת זאת וכבר הבוקר התגלתה כתובת נאצה אחרת שרוססה בשכונת מרום נווה כנגד הפעם, ראש העיר כרמל שאמה הכןה ואף היא בנושא חילול השבת. אלא שהפעם מקום הריסוס לא היה מקרי- הכתובת רוססה ליד ספסל שנצבע בצבעי הגאווה ורק אתמול הושחת.

עם השחתתו כבר אתמול, הורה ראש העיר לצבוע אותו שוב בצבעי הגאווה ואף להשאיר זאת לעוד שלושה חודשים.

אולי גם זה יעניין אותך

כרמל שאמה הכהן הודיע הבוקר אף על הצבת ספסל נוסף במקום שאף הוא יצבע בצבעי הגאווה והגיב בנחרצות על כתובת הנאצה כנגדו והשחתת הספסל: "פשע השנאה החדש מאתמול אליו נוסף גרפיטי ביריוני, לא ירפה את ידינו ולא יפחיד אותנו מלהיות עיר סובלנית שאוהבת ומכבדת את כולם לא משנה את מי הם אוהבים ובמי וכמה הם מאמינים שהרי כולנו בני אדם שווים גדלנו על: ואהבת לרעך כמוך וכי דרך ארץ קדמה לתורה. בריונות ואלימות אינן דרך ארץ ולא יהיו דרכינו. הספסל יצבע שוב וספסל נוסף יוצב בקרוב באזור ותקופת הצבתם תוארך ברבעון נוסף".

למקום הוזעקה משטרה ויש להניח כי ילקחו כל סרטי מצלמות האבטחה באזור וכך יאותרו בקלות המשחיתים וכותבי כתובת הנאצה.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך