חדשות

גרפיטי נגד כרמל שאמה ליד ספסל במרום נווה, שנצבע בצבעי הגאווה והושחת: “גרפיטי ופשע שנאה לא ירפו את ידינו מלהיות עיר סובלנית”

רק אתמול התעורר ממלא מקום ראש עיריית רמת גן, ליעד אילני, לכתובת גרפיטי של נאצה שרוססה על קיר בניין בית מגוריו בעיר, הכתובת הייתה בגנותו והאשימה אותו בפגיעה בשבת.

עוד לא יבשה הדיו מכתובת זאת וכבר הבוקר התגלתה כתובת נאצה אחרת שרוססה בשכונת מרום נווה כנגד הפעם, ראש העיר כרמל שאמה הכןה ואף היא בנושא חילול השבת. אלא שהפעם מקום הריסוס לא היה מקרי- הכתובת רוססה ליד ספסל שנצבע בצבעי הגאווה ורק אתמול הושחת.

עם השחתתו כבר אתמול, הורה ראש העיר לצבוע אותו שוב בצבעי הגאווה ואף להשאיר זאת לעוד שלושה חודשים.

Tags

כרמל שאמה הכהן הודיע הבוקר אף על הצבת ספסל נוסף במקום שאף הוא יצבע בצבעי הגאווה והגיב בנחרצות על כתובת הנאצה כנגדו והשחתת הספסל: “פשע השנאה החדש מאתמול אליו נוסף גרפיטי ביריוני, לא ירפה את ידינו ולא יפחיד אותנו מלהיות עיר סובלנית שאוהבת ומכבדת את כולם לא משנה את מי הם אוהבים ובמי וכמה הם מאמינים שהרי כולנו בני אדם שווים גדלנו על: ואהבת לרעך כמוך וכי דרך ארץ קדמה לתורה. בריונות ואלימות אינן דרך ארץ ולא יהיו דרכינו. הספסל יצבע שוב וספסל נוסף יוצב בקרוב באזור ותקופת הצבתם תוארך ברבעון נוסף”.

למקום הוזעקה משטרה ויש להניח כי ילקחו כל סרטי מצלמות האבטחה באזור וכך יאותרו בקלות המשחיתים וכותבי כתובת הנאצה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close