כתובת הגרפיטי שהביאה להצבת השמירה על אילני. צילום ליעד אילניכתובת הגרפיטי שהביאה להצבת השמירה על אילני. צילום ליעד אילני

כתובת גרפיטי מקוממת מתחת לביתו של מ"מ ראש עיריית ר"ג "אילני השבת תשלם"

ליעד אילני "עברתם את הגבול!", ראש עיריית ר"ג, כרמל שאמה "לא נשבר ולא נוותר, ישראל היא מדינה יהודית ודמוקרטית, הגרפיטי הבריוני והמאיים רוסס על ידי פחדנים, לא רק שלא נתקפל אלא כבר ביקשתי לאתר מקור תקציבי בכדי להגדיל את תדירות קווי הבילוי בסופי שבוע"


לפנות בוקר גילה ממלא מקום ראש עיריית רמת גן, ליעד אילני, כתובת מרוססת מתחת לחלון ביתו "אילני השבת תשלם". אילני העלה פוסט ובו כתב שורה אחת בלבד. "ברגע שהגעתם למשפחה שלי, עברתם את הגבול." ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה, העלה פוסט נוקב ולא מתפשר:

"לא נשבר ולא נוותר. ישראל היא מדינה יהודית ודמוקרטית. הדמוקרטיה ושלטון החוק שלנו חזקים מכל עבריין ובריון מכל מסית ומתסיס מכל מי שחושב וטועה שאלוהים מינה אותו לייצגו או שמו עלינו.

הגרפיטי הבריוני והמאיים "אילני השבת תשלם" רוסס על ידי פחדנים על חומת הבית של ממלא מקומי מרחק נגיעה מחלון חדר ילדיו.

אוי לשבת ולדת אם אלה נושאי דגלה, דובריה ו"מגיניה". אבוי לנו אם אחרי ויכוח ציבורי ארוך והחלטה דמוקרטית בשקיפות מלאה ברוב של כמעט 80% במועצת העיר הריבונית יש עוד מי שחושב,  שבביריונות יטיל מורא וישיג דבר.

דגל שחור מתנוסס מעל הפעולה הזו והיא המשך ישיר לכינויים המסיתים כמו: פרעה, ארדואן, עמלק ולאיומים כמו "כרמל ישלם מחיר כבד" "סופו לשכב בעפר" שיצאו מפי מנהיגי החרדים.

לא רק שלא נתקפל אלא כבר ביקשתי לאתר מקור תקציבי בכדי להגדיל את תדירות קווי הבילוי בסופי שבוע. בשעה שחלק ממנהיגי החרדים מסיתים וחלק אחר רואה ושותק ראוי שהקולות השפויים והאחראים יאמרו את דברם באופן צלול וברור."

אולי גם זה יעניין אותך

הפוסטים של ראש העיר וממלא מקומו זכו למאות תגובות תמיכה הזועמות על המעשה.

תגובתו של מ"מ ראש עיריית ר"ג, ליעד אילני, תינתן בהמשך.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך