כרמל שאמה הכהן. "חקורא לעוד עיריות לשים קץ ל'חגיגה'".צילום: עיריית ר"גכרמל שאמה הכהן. "חקורא לעוד עיריות לשים קץ ל'חגיגה'".צילום: עיריית ר"ג

ראש עיריית ר"ג תוקף את שר החינוך, הרב פרץ, שהמליץ על טיפולי המרה ללהט"בים: "דבריך הם הסיבה הטובה ביותר לצורך באירועי גאווה"

כרמל שאמה הכהן תוקף את דבריו של שר החינוך, הרב רפי פרץ בעד "טיפולי המרה" להומואים ולסביות ואומר: "רק לחשוב מה זה עושה לצעיר שרק העז לצאת מהארון במשפחה שמרנית"


הרב רפי פרץ, שר החינוך וראש סיעת "איחוד הימין" אמר אתמול בראיון לחברת החדשות כי הוא מאמין בטיפולי המרה להומואים ולסביות ואף הוא בעצמו ביצע זאת.
מיותר לציין שדבריו של שר החינוך ומי שהיה הרב הראשי של צה"ל וטיס בחיל האוויר עוררו סערה גדולה.
הבוקר, ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן שהחיל השנה את מצעד הגאווה הראשון בעירו, תקף בחריפות את דבריו של הרב פרץ ואמר: "דברי כבוד שר החינוך – ואין ספק שעברו מעורר כבוד- הם ההוכחה והסיבה הטובות ביותר לצורך באירועי גאווה ובחיבוק מופגן של החברה הישראלית והרשויות את הקהילה הלהטבית.
"האמירה המרה על קיום תהליך המרה אפקטיבי והצורך בו יש בה פגיעה קשה בכל להט"ב ובסביבתו הקרובה. רק לחשוב מה זה עושה לצעיר שרק העז לצאת מהארון במשפחה שמרנית וליכולת שלהם להכיל ולקבל זאת במקום לדרוש ממנו לבצע 'תהליך המרה'".
אולי גם זה יעניין אותך

גם ראש הממשלה בנימים נתניהו התייחס אתמול לדבריו החמורים של הרב פרץ ואמר: "הדברים אינם מקובלים עליי ואינם משקפים את עמדת הממשלה בראשותי. שוחחתי הערב עם הרב רפי פרץ שהבהיר את דבריו והדגיש כי מערכת החינוך הישראלית תמשיך לקבל את כל ילדות וילדי ישראל באשר הם, ללא שום הבדל של נטייה מינית".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך