חדש בחופי ראשון לציון: מכונות אוטומטיות לרכישת מגבות הוצבו בחוף הים

הגעתם לאחד מהחופים בראשון לציון ושכחתם את המגבת בבית? לא נורא, עשרה שקלים ויש לכם מגבת גדולה לרחצה. בסוף השימוש ניתן לקחת את המגבות הביתה או לתרום עבור בעלי חיים


מיטות שיזוף ניתן לשכור בחוף הים, כך גם כיסאות ושמשיות. קרם שיזוף ניתן לרכוש וכמובן מזון ושתייה. כעת יוכלו המתרחצים בחופי ראשון לוותר לגמרי על תיק לחוף הים ולרכוש מגבת גדולה במכונות אוטומטיות שיוצבו בכל חופי העיר החל מהשבוע הבא.

בסוף השבוע הוצבו בחופי ראשון לציון חמש מכונות אוטומטיות לרכישת מגבות פוליאסטר בגודל 70X140 עבור עשרה שקלים בלבד. המשנה לראש העירייה ומחזיק תיק חופים ואגמים, עידן מזרחי, הוסיף: "זהו צעד נוסף בהנגשת חוף הים. אם בעבר היינו צריכים להיערך, להתכונן ולהצטייד לפני היציאה לים, המטרה שלנו היא להקל כמה שניתן ולאפשר בילוי נוח ומוזל לתושבי העיר".

אולי גם זה יעניין אותך

על ביצוע המיזם אמונה חברת ייזום ראשון. אגב, בעלי המיזם בשיתוף פעולה עם עמותת "תנו לחיות לחיות", כך שבסיום השימוש ניתן לקחת את המגבת הביתה או לתרום אותה לבעלי חיים. בקרוב יוצבו ארגזים לצד המכונות אליהם ניתן להשליך את המגבות המשומשות.

ראשון לציון נאבקת על מנת לקבל לידה את השטח שיוכל לסייע לנו להרחיב משמעותית את רצועת החוף, ובהתאם לכך את שטחי החנייה. במסגרת זו  סייר ראש העירייה רז קינסטליך, עם ראש מטה הדיור הלאומי, זאב ביילסקי, על מנת להראות לו מקרוב את השטח ואת המצוקה עימה מתמודדת ראשון לציון בחוף הים.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך