סולני העתיד של רמת גן

13 מוזיקאים צעירים השתתפו בקונצרט הגאלה של התזמורת הסימפונית רמת גן


התזמורת הסימפונית רמת גן והמרכז החדש למוזיקה רמת גן בניצוחו וניהולו של ד"ר אלכס וסרמן,  אירחו את "סולני העתיד של ישראל" בקונצרט גאלה חגיגי וראשון מסוגו שנערך ביום שלישי (2.7.19) בתיאטרון היהלום ברמת גן. 13 מוזיקאים צעירים בגילאי 18-9 שנבחרו מכל הארץ במסגרת פרויקט "סולני העתיד של ישראל" שמובילה העיר, ריגשו את הקהל בנגינה ובשירת אופרה בקונצרט המשותף עם התזמורת הסימפונית רמת גן.

אולי גם זה יעניין אותך

ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן, שנשא דברים בקונצרט, הדגיש בפני הנוכחים את מחויבותה של העירייה לנושא החינוך המוזיקלי בעיר והצהיר שבשנת הלימודים הבאה ישולבו לימודי הנגינה בכל בתי הספר היסודיים ברמת גן ולכל תלמיד יינתן כלי נגינה ושיעורים במהלך יום הלימודים. עוד הוסיף שאמה הכהן, שבכוונת העירייה להקים מרכז מוזיקה ברמה בין־לאומית ובימים אלו שוקדים טובי האדריכלים על תכנונו.

לדברי מנצח התזמורת הסימפונית רמת גן והמנהל המוזיקלי של המרכז החדש למוזיקה רמת גן, ד"ר אלכס וסרמן, "גולת הכותרת של פרויקט "סולני העתיד" היא קונצרט גאלה חגיגי, שמתקיים אחת לשנה, ובו מנגנים התלמידים המוכשרים בליווי התזמורת הסימפונית רמת גן. זו הפעם הראשונה שהתזמורת הסימפונית פתחה את שעריה למוזיקאים מוכשרים מכל רחבי הארץ".

 

צילום: יוסף מוסטובי

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך