ראיון מיוחד עם אורי מוסקונה, מנכ”ל מרפאות מוסקונה, על מרפאת הבוטיק שפתחו באשדוד, המתמחה בתחום ההזרקות, פיסולי פנים ואנטי אייג’ינג (וידיאו)

מרפאות מוסקונה פתחו את הסניף השלישי באשדוד כדי לתת מענה לתושבי הדרום, בעיקר באשדוד תוך מתן דגש בעיקר על תחום ההזרקות. במרפאת הבוטיק עובדים ארבעה רופאים פלסטיקאים והושקעו בה משאבים רבים

מרפאות מוסקונה התרחבו וגדלו וכעת נפתחה גם מרפאת בוטיק באשדוד, המתמחה בתחום ההזרקות, פיסולי פנים ואנטי אייג’ינג. הרופאים שמבצעים את הטיפולים הללו במרפאות מוסקונה הינם מנתחים פלסטיים שעברו הכשרה במשך 6 שנים, הם מבצעים את  ההזרקות בטכניקות המתקדמות ביותר על מנת שאפשר יהיה לחזור לשגרה במהרה ללא זמן החלמה וקבלת תוצאות מצוינות תוך שמירה על מראה טבעי ותנועות פנים (מניעה ממראה קפוא). כמו כן, משתמשים במיקרו קנולות, בוטוקס הדור החדש, מילוי רקות, יישור והרמת גבות, שבעת האלמנטים בשפתיים ועוד.

אורי מוסקונה, מנכ”ל מרפאות מוסקונה: פתחנו את הסניף השלישי שלנו בדרום באשדוד כדי לתת מענה לתושבי הדרום, בעיקר באשדוד, בעיר שלאנשים בה יש מודעות גדולה למראה החיצוני והאסתטיקה, תוך מתן דגש בעיקר על תחום ההזרקות. במרפאות מוסקונה עובדים ארבעה רופאים פלסטיקאים מנתחים ואנחנו במרפאות מוסקונה משקיעים המון בציוד, ברופאים, בחומרים ובטכניקות.

משקיעים ברופאים, באיכות ובחומרים. אורי מוסקונה. צילום ניוזיםמשקיעים ברופאים, באיכות ובחומרים. אורי מוסקונה. צילום ניוזים

טיפול לדוגמא במרפאות מוסקונה: בוטוקס / דיספורט – הדור החדש!

על מנת לתת את השירות והתוצאות הטובות ביותר מבצעים במרפאות מוסקונה זריקת בוטוקס באמצעות מכשיר ייעודי הנחשב לקדמת הטכנולוגיה, המאפשר לבצע הזרקה זהה בכמות הנדרשת מספר פעמים. הזרקה באמצעות המכשיר הדור החדש מאפשרת רמת דיוק מרבית.

יתרונות המכשיר:

*רמת דיוק מקסימלית המאפשרת תוצאות טובות יותר וצמצום משמעותי של תופעות הלוואי.

*החומר מוזרק בקצב אחיד ובדיוק אשר מונע את הבליטות האופייניות לאחר הזרקת בוטוקס.

*פחות תיקונים בביקורת: פלסטיקאים ואסתטיקנים מדווחים על ירידה דרמטית בצורך בתיקונים לאחר שימוש במכשיר הדור החדש.

*פחות כאבים: עוצמת הכאב צומצמה לעד 79% הודות לזריקה מבוקרת.

תוצאות הטיפול בבוטוקס: תוך ימים ספורים לאחר ההליך כבר ניתן לראות שינוי משמעותי, כאשר האפקט המקסימאלי מתקבל עד שבועיים מיום הטיפול. לאחר שלושה עד ארבעה חודשים, השפעת החומר מתחילה לפחות בהדרגה, וניתן לעבור טיפול נוסף בבוטוקס על מנת להשיב את המצב לקדמותו. אין מניעה בהזרקה חוזרת של בוטוקס, נהפוך הוא, הזרקות רצופות לאורך שנים מפחיתות מקטינה משמעותית את כמות קמטי ההבעה באזור ההזרקה.

צורת ההזרקה: כיוון שבוטוקס הינה תרופה וניתנת בהזרקה בלבד, הטיפול באמצעות בוטוקס יכול להתבצע על ידי רופא או מנתח פלסטי בלבד!

מרפאת בוטיק באשדוד. דוקטור רוני מוסקונה.מרפאת בוטיק באשדוד. דוקטור רוני מוסקונה.

מרפאות מוסקונה

אשדוד: k tower קומה חמישית בבניין

למוקד קביעת תורים: 03-7442828 

www.moscona.co.il

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close