חדשות

צפו: קשירת פעוט לכיסא, האכלה בקיא, מכות והתעללויות בפעוטות חסרי ישע. זה חלק ממה שעשתה כרמל מעודה, בעלת פעוטון בראש העין

ביום 19.6.19 התקבל במשטרת ישראל דיווח על חשדות להתעללות בפעוטות בגן ילדים לגילאי 3 חודשים עד 3 שנים,  שנוהל בביתה של כרמל מעודה בת ה- 25 מראש העין. עם קבלת הדיווח פתחה משטרת ישראל בחקירה  אינטנסיבית ומורכבת, במהלכה נאספו ראיות כנגד החשודה שביססו את החשדות.
במהלך החקירה איתרו חוקרי משטרת ישראל את תיעוד מצלמות האבטחה בגן, שתיעדו את הנעשה בגן בשעות הפעילות, ואת התנהלות החשודה מול הפעוטות.
מצפייה של החוקרים בסרטי האבטחה עלה כי הגננת נהגה להעמיד את הפעוטות דקות ארוכות כשפניהם מופנות אל הקיר, להאכיל אותם בקיא שפלטו, לקשור את אחד הילדים בידיו לכיסא כשהן משוכות לאחור והוא ממרר בבכי עד אשר נופל מהכיסא לרצפה וידיו נותרות קשורות מאחור, וכן הכאת הילדים באמצעות מגבת ובידיים.
במהלך אחד מדיוני הארכות המעצר סיפר חוקר המשטרה בבית המשפט: ” רואים בסרטונים ילד שמקיא שם, והיא מאכילה אותו את מה שהוא הקיא בחזרה…יש חיות שלא מרימות ככה את התינוקות שלהן… זה  אירוע מזעזע, זו לא התנהגות של בן אדם נורמטיבי. היא מסוכנת לא רק לילדים, אלא גם לי ולכל אחד”.
במהלך החקירה זומנה לתחנת המשטרה הסייעת, לירז נתן, שעבדה בגן, ומחקירתה עלה חשד כי הייתה עדה למקרי ההתעללות של הגננת בילדים ואף נקטה בעצמה באלימות כלפי הפעוטות בגן. הסייעת נעצרה והובאה לדיון בהארכת מעצרה בבית משפט השלום בפתח תקווה, שם שוחררה בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית. ההליכים המשפטיים נגד הסייעת יימשכו בהליך רגיל ולא במסגרת מעצר.
תגיות

ביום 21.6.19 זומנה הגננת לחקירה בתחנת המשטרה,  ומעצרה הוארך מעת לעת .שבוע הוגשה בעניינה הצהרת תובע, בדבר הכוונה של הפרקליטות להגיש נגד החשודה כתב אישום ובקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדה.
הורים לילדים בפעוטון סיפרו כי לא פעם הפעוטות הגיעו הביתה עם סימנים של מכות- כשמעודה דאגה להתקשר אליהם מבעוד מועד ולספר מיני סיפורים שונים המסבירים את הסימנים.
סייעת אחרת סיפרה: “הזדעזעתי כשהיא הסבירה לי איך להושיב תינוק בן שנה וארבעה חודשים. הוא לא רצה לשבת והיא אמרה לי בעצבים, ‘את לא יודעת איך מושיבים? תלחצי לו על הבטן התחתונה ותקפלי אותו'”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close