צפו: רגע מרגש אמש בחלוקת תארים ב"בר-אילן" כשהוענקו תארים לשני אבות שהלכו לעולמם בטרם עת

רגע מרגש נרשם אמש בטקס חלוקת התארים באוניברסיטת "בר-אילן", כשחולקו תארים לשני אבות שהלכו לעולמן בטרם עת ולא זכו להיות במעמד. הראשון שלמה מרק שנהרג בתאונה בדרכו לעבודתו במשרד ראש הממשלה, והשני הבוגר מסגנאו, ששתי בנותיו עלו לקבל בשם אביהן המנוח את התואר, כשכל הקהל והסגל האקדמאי עומד על רגליו ומריע בהתרגשות


אתמול בטקס חלוקת תעודות סיום תואר ראשון ושני באוניברסיטת בר- אילן נרשם רגע מרגש מאוד שהקים את כל הדיקנים על הבמה על הרגליים וכן את כל הבוגרים ובני המשפחה בקהל, עם מחיאות כפיים ואף דמעות.

על רקע הימים הקשים שעוברים על המדינה השבוע, נרשמה כאמור אתמול בערב נקודת, כשבין מקבלי התעודות לתואר היו שניים שנפטרו בטרם זכו לקבל את התעודות שלהם.

הראשון, שלמה מרק, בנו של הרב מיכי מרק שנרצח בכביש 60. שלמה מרק ז"ל נהרג בתאונת אופנוע בדרכו לעבודתו במשרד ראש הממשלה, כשהוא משאיר אחריו אישה ושלושה ילדים.

הבוגר השני, שלא זכה להיות במעמד קבלת התואר אמש הוא הסטודנט מסגנאו, יוצא אתיופיה, שנפטר בפתאומיות והשאיר אחריו אישה ושלושה ילדים.

 

אולי גם זה יעניין אותך

משפחתו של מרק לא יכלה להגיע לאירוע קבלת התואר, אך נציגי משפחתו של מסגנאו הגיעו לקבל במקומו את תעודת הסיום וזכו לקבלה נרגשת הן על ידי סגל המרצים והן על ידי הקהל שעמד בהתרגשות ומחה כפיים ארוכות, כשאת התואר קיבלו שתיים מבנותיו של מסגנאו ז"ל.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך