חדשות

צפו: רגע מרגש אמש בחלוקת תארים ב”בר-אילן” כשהוענקו תארים לשני אבות שהלכו לעולמם בטרם עת

אתמול בטקס חלוקת תעודות סיום תואר ראשון ושני באוניברסיטת בר- אילן נרשם רגע מרגש מאוד שהקים את כל הדיקנים על הבמה על הרגליים וכן את כל הבוגרים ובני המשפחה בקהל, עם מחיאות כפיים ואף דמעות.

על רקע הימים הקשים שעוברים על המדינה השבוע, נרשמה כאמור אתמול בערב נקודת, כשבין מקבלי התעודות לתואר היו שניים שנפטרו בטרם זכו לקבל את התעודות שלהם.

הראשון, שלמה מרק, בנו של הרב מיכי מרק שנרצח בכביש 60. שלמה מרק ז”ל נהרג בתאונת אופנוע בדרכו לעבודתו במשרד ראש הממשלה, כשהוא משאיר אחריו אישה ושלושה ילדים.

הבוגר השני, שלא זכה להיות במעמד קבלת התואר אמש הוא הסטודנט מסגנאו, יוצא אתיופיה, שנפטר בפתאומיות והשאיר אחריו אישה ושלושה ילדים.

 

תגיות

משפחתו של מרק לא יכלה להגיע לאירוע קבלת התואר, אך נציגי משפחתו של מסגנאו הגיעו לקבל במקומו את תעודת הסיום וזכו לקבלה נרגשת הן על ידי סגל המרצים והן על ידי הקהל שעמד בהתרגשות ומחה כפיים ארוכות, כשאת התואר קיבלו שתיים מבנותיו של מסגנאו ז”ל.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close