המפגש המרגש בין הכבאים לילדה, וגם סמי הכבאי היה שם. צילום: דוברות כיבוי דןהמפגש המרגש בין הכבאים לילדה, וגם סמי הכבאי היה שם. צילום: דוברות כיבוי דן

לב ענק: למרות הכוננות- לוחמי האש מתחנת ר"ג הגיעו לביה"ח תל השומר להגשים חלום לבת 3 חולת לוקמיה, שחלמה לפגוש את הקולגות של "סמי הכבאי"

למרות המתיחות והכוננות הגבוהה בה מצויים לוחמי האש בשל האירועים במדינה, מצאו לוחמי האש של תחנת ר"ג זמן הבוקר והפתיעו במחלקה האונקולוגית ילדה מתוקה בת 3 שלקתה בלוקמיה, וחלמה לפגוש כבאים כמו "סמי הכבאי" אותו היא מעריצה. הייתה התרגשות גדולה מצד הכבאים, הילדה, משפחתה וצוות המחלקה


אין כמו להגשים חלום לילד קטן – על אחת כמה וכמה לילדה חולת לוקמיה בת 3 שחלמה לפגוש פעם אחת לוחמי אש, שהיא מעריצה מצפייה בסדרה "סמי הכבאי".

למרות המתיחות מימים של הפגנות וכוננות גבוהה, לוחמי האש של תחנת רמת גן מצאו את הזמן להגשים לילדה חולה את החלום.

וכך מספרים לוחמי האש של תחנת רמת גן, על המפגש המרגש שחוו הם והילדה בת השלוש שמאושפזת במחלקה האונקולוגית בתל- השומר בשל מחלת הלוקמיה בה לקתה: "למרות האירועים במדינה מצאנו זמן להגשים חלום לילדה מתוקה בת 3 שחולה בלוקמיה וכל חלומה הוא להיפגש עם לוחם אש. צוות לוחמי אש מתחנת הכיבוי ברמת גן דאג להגשים לה את החלום וממש ברגעים אלו הסתיים הביקור בבניין הילדים בבית חולים תל השומר.

 

אולי גם זה יעניין אותך

"אב הילדה פגש אותנו בלובי המבנה ויחד עלו הלוחמים והפתיעו את הקטנה המדהימה שנותרה בהלם לאחר הביקור שבו הוענקו לילדה מתנות בדמות סמי הכבאי שאותו היא מעריצה ועוד שלל הפתעות. המפגש היה טעון ומרגש מאוד והעלה לא מעט דמעות גם בקרב עובדי המחלקה".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך