אשכול הגנים החדש בחי"ל רמת גן. בשורה למשפחות הצעירות. צילום: עיריית ר"גאשכול הגנים החדש בחי"ל רמת גן. בשורה למשפחות הצעירות. צילום: עיריית ר"ג

בשורה להורים בר"ג: אשכול גנים חדש יפתח את שעריו ב-1בספטמבר ברחוב החי"ל. את השם יקבעו התושבים

בתחילת שנת הלימודים הבאה יפתח אשכול גנים חדש ברמת גן ברחוב החי"ל בעיר. תושבי העיר מוזמנים לקחת חלק בהליך שיתופי ולבחור שם לאשכול. ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: "רמת-גן חוזרת להוביל בחינוך ובשירות למשפחות הצעירות. המבנה הרב-תכליתי מהווה בשורה של ממש, ישפר את איכות החיים של התושבים ויעניק מענה ראוי לצרכים שלהם"


בימים אלה מסתיימת בנייתו של אשכול גנים חדש ברחוב החי"ל 16 ברמת-גן, שיחל לפעול החל משנת הלימודים הקרובה ב-1 בספטמבר. אגף החינוך בעיריית רמת-גן מזמין את הציבור הרחב להיות שותף בבחירת השם החדש לאשכול. בעירייה מציינים כי התושבים המעוניינים לקחת חלק בהליך השיתוף, מוזמנים להיכנס לעמוד הפייסבוק של העירייה, לבחור בין האפשרויות ולהשפיע.
האשכול ברחוב החי"ל יתפרש על קומפלקס בן שלוש קומות ויציע מרחב מתקדם עבור הילדים, הכולל, בין היתר, כיתות חדשות, חצר מקורה, שתי מעליות וחלל רב-תכליתי להעצמת הפעילות והתכנים הלימודיים. בנוסף, יוכשרו חניות לטובת באי המרכז, במטרה לצמצם את עומסי התנועה באזור ולהבטיח הורדה בטוחה של ילדים.
מי שתרכז את כלל הפעילות במקום היא מנהלת האשכול, שתעניק מענה פדגוגי, ארגוני וקהילתי, תוך יישום המודל העירוני-חינוכי "הגן הזה הוא אני", המביא לידי ביטוי את הייחודיות של כל ילד וילדה.

אולי גם זה יעניין אותך

במטרה להעניק מענה מיטבי לצורכי תושבי האזור ולייעל את השימוש בקרקעות באמצעות עירוב שימושים, בקומת הקרקע שבמבנה תפעל תחנת טיפת חלב המחודשת. כזכור, התחנה הוותיקה סגרה את שעריה אשתקד לטובת שיפוץ מאסיבי. התחנה תחדש את פעילותה במהלך חודש ספטמבר ותלווה משפחות מרגע הולדת התינוק ועד להגיעו לכיתה א'.

אש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: "רמת-גן חוזרת להוביל בחינוך ובשירות למשפחות הצעירות. המבנה הרב-תכליתי מהווה בשורה של ממש, ישפר את איכות החיים של התושבים ויעניק מענה ראוי לצרכים שלהם"

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך