החל מ-1 באוגוסט חניה לתושבי פתח תקווה ללא תשלום בחלק ניכר מהעיר

תושבי פתח תקווה הולכים על כחול ולבן. החל מאוגוסט יוכלו לחנות בחינם ברחבי העיר. על מנת שלא לפגוע בסוחרים ובתנועת הקונים במרכז העיר, תישאר באזור זה החנייה בתשלום וכך גם באזורי התעשייה ובסמוך לבתי החולים


בהמשך להצעת ראש עיריית פתח תקווה רמי גרינברג לביטול החניה בתשלום ברחבי העיר (למעט במרכז העיר ובאזורים בהם נדרשת תנועה ותחלופת רכבים וקונים) יתחיל פיילוט של חנייה חינם בעיר פתח תקוה החל מתחילת אוגוסט.

"בשנת 1989 הונפק כרטיס החניה הראשון בתשלום לתושבי העיר, והיום 30 שנה אחרי אני מבקש לבטל את התשלום בגין חניה לתושבי העיר בחלק ניכר מהעיר", ציין ראש העירייה. "על מנת שלא לפגוע בסוחרים ובתנועת הקונים במרכז העיר, תישאר באזור זה החנייה בתשלום וכך גם באזורי התעשייה ובסמוך לבתי החולים. ביתר המקומות נאפשר לתושבי העיר לחנות ללא תשלום".

על מנת לממש את הטבת החנייה יש להצטייד ב'כרטיס תושב ובמדבקת חנייה של 'כרטיס תושב' אותה ניתן להנפיק בעמדת כרטיס תושב בבניין העירייה (רחוב העלייה השנייה)  ובמוקד הטלפוני של כרטיס תושב 0732234350, 0722457397.

בעלי "כרטיס תושב" שהנפיקו מדבקת חניה יכולים להישאר עם המדבקה שברשותם. הטבת 50% לתושבי העיר תישאר על כנה ברחובות המסומנים בכחול לבן ובחניונים העירוניים. רכב היברידי דינו כרכב רגיל, הוא אינו פטור מתשלום אגרת חניה בחנייה מוסדרת, כחול לבן, אלא במקרים בהם נושא הרכב תו תושב.

אולי גם זה יעניין אותך

בין הרחובות שבהם יישאר תשלום כפי שהיה: הראשונים, אוסישקין, הס, קשאני, וולפסון, ההסתדרות, מונטיפיורי, חיים עוזר, העלייה השנייה, שפיגל, ברקוביץ, שפיגל, מוהליבר, איכילוב, חובבי ציון, סלור, משה דיין, מוטה גור ועוד.

בין הרחובות בהם תושבי העיר עם מדבקות כרטיס תושב ייהנו מחניה חינם בכחול לבן: סטרומה, בר כוכבא, תל חי, גולדנהירש, פרומקין, ליברמן, נחלת צבי, וינגייט, החצב, רמב"ם, פרישמן, פרנקפורטר, סלומון, בילו, רש"י, סנדר חדד, המורה אליהו, מנדלסון, סעדיה הגאון, זיכרון משה, פרופסור שור, סמילנסקי, פרץ פסקל, מרטין גהל, האופן, החרש ועוד.

חניה מותרת
אזור השוק
סטרומה
בר כוכבא
תל חי
ליברכט
גולדנהירש
רובנה
פרומקין
ליברמן
אחים שטרייט
אזור מרכז העיר
נחלת צבי
וינגייט
הרצל – שפירא עד החצב
אהרונסון : וולפסון עד אחד העם
החצב
רמב"ם
פרישמן
פרנקפורטר
סלומון
בילו
רש"י
סנדר חדד
המורה אליהו
מנדלסון
סעדיה גאון
זיכרון משה
סמילנסקי
שפירא
פרץ פסקל
סלנט : הרצל עד בלפור
אחד העם
בלפור – שפירא עד קיטרוני
אזור תעשייה קריית אריה
מרטין גהל
האופן
החרש

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך