קיץ לוהט בגבעתיים

הראל סקעת, אליאנה תדהר ולי בירן יופיעו במופעי פתיחת הקיץ בפארק גבעתיים, שפיטה ואנה זק ברחבת הקניון המחודשת. מוניקה סקס וראסטי באס בפסטיבל הבירה. אם לא הבנתם - הקיץ בגבעתיים הולך להיות חם


עיריית גבעתיים ועמותת "קהילתיים" חושפות את תכנית אירועי הקיץ הלוהטת, שכוללת מגוון רחב של אירועי תרבות לכל המשפחה. באירוע פתיחת הקיץ שיתקיים בפארק העירוני יופיעו אליאנה תדהר ולי בירן עם שירי הכבש השישה העשר והמופע המרכזי של הזמר  הראל סקעת. האירוע יתקיים ביום חמישי, 4.7, החל מהשעה 17:30. לצד אירוע זה יתקיימו מגוון רחב של אירועים לכל הגילאים ולכל קהלי היעד.

עבור צעירי העיר יתקיים פסטיבל הבירה המסורתי יתקיים לאורך הימים רביעי וחמישי, 28-29.8, החל מהשעה 18:00 בפארק העירוני. לצד מגוון הבירות הרחב שיוצע למשתתפים יתקיימו גם מופעי מוסיקה של ראסטי באס ומוניקה סקס.

לבני הנוער יתקיימו אירועים מגוונים וייחודיים שיפתחו עם מסיבת בריכה שווה במיוחד שתתקיים ביום חמישי, 29.6, החל מהשעה 20:30, בה יופיעו DJ ג'ובי ועידו שהם. כמו כן, יתקיימו טורנירים של כדורגל וכדורשת, במה פתוחה של Spoken Words במועדון הגגוס, מסיבת קריוקי לנוער עם מוגבלויות ורבים נוספים.

כמו כן, יתקיימו אירועים לילדים ולקטנטנים. לאורך הקיץ יתקיימו מגוון הצגות, הפעלות, סדנאות והופעות בשיתוף קניון עזריאלי בעיר. במסגרת זו יופיעו אנה זק ושפיטה ביום שני, 1.7, החל מהשעה 18:30. בנוסף, יתקיים הפנינג "קיץ על המים" ב- 28.7 הפנינג לילדים ולכל המשפחה עם מתנפחים רטובים ויבשים ומופעים לילדים.

אולי גם זה יעניין אותך

מופעים ייחודיים נוספים שיתקיימו: אירוע "גאוותיים" עם מופע הדראג של טלולה בונט וציונה פטריוט; "גז על הדשא" מופע הביג בנד של הקונסרבטוריון העירוני; מופע שירי ביטלס לכבוד ט"ו באב ועוד.

ראש העירייה, רן קוניק, ציין: "בחודשי הקיץ הקרובים ייהנו תושבי העיר גבעתיים ממגוון אירועים ייחודיים שמותאמים לכל קהלי היעד. היה חשוב לי באופן אישי שהאירועים יגעו בכל אחד ואחת מהתושבים ולכן ישנם אירועים לכל המשפחה, אירועים לבני הנוער, לצעירים ולמבוגרים. אני מזמין את התושבים להגיע לאירועים התרבות בעיר ולאירוע פתיחת הקיץ בפארק".

מנכ"ל עמותת "קהילתיים", שרון אבן טוב הוסיף: "בימים אלה אנו משלימים את היערכותנו לאירועי הקיץ שהולכים להיות מגוונים ומהנים במיוחד השנה. בכלל האירועים צפויים לקחת חלק עשרות אלפי תושבים ומבקרים. כחלק מתכנון אירועי התרבות עמלנו על הבאתם של מיטב האמנים, ההצגות וההפעלות למען תושבי העיר. נתראה באירועי הקיץ".

לפירוט כלל האירועים יש להיכנס לאתר העירוני, לפייסבוק, לאינסטגרם ולטלגרם.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך