עקב אחר הילדה לתוך החנות ושם ביצע את זממו. צילום: גטיאימג'סעקב אחר הילדה לתוך החנות ושם ביצע את זממו. צילום: גטיאימג'ס

מורה בן 28 עצור לאחר שביצע עבירות מין קשות בילדות כיתה א' בפ"ת, בתוך הכיתה. אילץ אותן לרכב עליו, כשהוא ערום ולגעת באיבר מינו

חשד: עבירות מין קשות ביצע מורה לרובוטיקה בן 28 שלימד בבית ספר בפתח תקווה. העבירות בוצעו בילדות בכיתה א', שסיפרו על כך שהמורה אף ביקש מהן לרכב עליו בתוך הכיתה, כשהוא ערום ואף ביקש מהן לצפות בו מטיל את מימיו בשירותים. נבדק עם ביצע עבירות דומות בבתי ספר נוספים בהם לימד בחודשים האחרונים


מורה לרובוטיקה בן 28 בבית ספר בפח תקווה נעצר בחשד לעבירות מין קשות בתלמידות כיתה א', כשאת העבירות ביצע בתוך כיתות בית הספר.

על פי החשד, הוא נהג בכמה מקרים לבקש מתלמידות כיתה א' להישאר אחרי השיעור, סגר את דלת הכיתה וחשף את איבר מינו בפניהן. לפי עדות של כמה תלמידות באותה כיתה א'- באחד המקרים שקרו לפני כשבוע וחצי, הוא השאיר אותן בכיתה, סגר את דלת הכיתה, פשט את בגדיו ורכן על ארבע וביקש מהילדות לרכב עליו כשהוא ערום. כשסיים הוא ביקש מהן לגעת באיבר מינו עד שהגיע לסיפוק.

לפי עוד עדויות במקרים אחרים הוא ביקש מכמה מהתלמידות ללכת איתו לשירותים כדי שיצפו בו מטיל את מימיו מולן כשהוא חושף בפניהן את איבר מינו.

 

 

 

אולי גם זה יעניין אותך

בית הספר ומשרד החינוך מדגישים כי: מדובר במורה שלא שייך למשרד החינוך, אלא מועסק על ידי חברה חיצונית. לפי מנהלת בית הספר, אותה חברה סיפקה את האישורים שלא מצביעים על חשד על כך שיש לו עבירות מין קודמות. הוא לימד כחמישה חודשים בבית הספר הזה, ומועסק בבתי ספר אחרים באזור.

המשטרה בודקת אם ביצע עבירות מין דומות בבתי ספר אחרים בהם לימד לאחרונה.

אתמול בערב בית המשפט השלום בראשון לציון הוארך מעצרו של המורה.

לפי טוען המשטרה, המורה הודה כי הגיע במקרים מסוימים לסיפוק מיני אך טוען כי לא נתן לילדות לגעת באיבר מינו.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך