תרבות

“להיות נערה” בבת ים סיכמו שנה

הפעילות השנתית של המיזם “להיות נערה” הסתיים השבוע בערב שיא, בו הוצגה תערוכה עם התוצרים של הנערות, עליהם עבדו במהלך שנת הלימודים האחרונה. התערוכה הציגה מיצגים מרגשים, המהווים חלק מהפעילות המגוונת של מיזם “להיות נערה” בשנה זו.

במהלך שנת הלימודים תשע”ט פעלו בבת ים שמונה קבוצות של המיזם “להיות נערה” בבתי הספר השונים בעיר. “להיות נערה” הוא מיזם חינוכי־אמנותי־חברתי ייחודי שנועד להפנות זרקור אל הכוחות הטמונים בנערות, לעורר מודעות לעולמן, ולתת כלים יצירתיים לביטוי, התבוננות וחשיבה.

 

Tags

בתערוכה הוקרן סרט קולנוע מרתק ועדכני שיצרו תלמידות חטיבת הביניים שזר על חייהן בהנחיית הקולנוענית יעל גור, הוצג תערוכת צילום תיעודי מעניינת בה תלמידות חטיבת הביניים אורט רמת יוסף תיעדו את חייהן בהנחיית הצלמת והקולנוענית אושרי חיון.

כמו כן הוצגה תערוכת שירה נפלאה שכתבו תלמידות תיכון שזר שיצרו שירי תגובה/התנגדות/הסכמה/השראה לשירי משוררות ישראליות עכשוויות בהנחיית המשוררת שרי שביט, ותערוכת צילום מבוים מרגשת של תלמידות חטיבת הביניים אורט מילטון בנושא חלומות בהנחיית האמנית אנה אנוש.

בנוסף, באירוע הפתיחה קיימו תלמידות תיכון יעד בהובלת השחקנית, הבמאית והיוצרת  לי נחת שלום “שיעור פתוח” ליצירת בועות סבון ענקיות.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close