ניקי היילי. ייתכן ותהיה האישה הראשונה כנשיאת ארה"ב. צילום: ויקיפדיהניקי היילי. ייתכן ותהיה האישה הראשונה כנשיאת ארה"ב. צילום: ויקיפדיה

יוזמה בר"ג: לקרוא רחוב או את בית הספר הדיפלומטי החדש על שמה של ניקי היילי, לשעבר שגרירת ארה"ב באו"ם

ראש עיריית ר"ג, כרמל שאמה הכהן, פנה לתושבים ושאל אותם - מה הדרך הטובה ביותר לתת כבוד לשגרירת ארצות הברית היוצאת, ואוהדת ישראל - ניקי היילי? מסתמן: בית הספר הדיפלומטי החדש יקרא על שמה


ראש עיריית רמת גן החליט להעניק כבוד לניקי היילי – מי שהייתה עד לפני חודשים ספורים שגרירת ארצות הברית באו"ם, ונחשבת לאחת מהתומכות הגדולות של מדינת ישראל, כשהיא לא פעם נלחמת בהצעות באו"ם נגד ישראל – ללא פשרות.

שאמה הכהן פרסם הבוקר בעמוד הפייסבוק שלו משאל, בו שאל את תושבי רמת גן האם להנציח את שמה של היילי ברחוב שיקרא על שמה, או לקרוא את בית הספר הדיפלומטי הבינלאומי החדש שיפתח בעיר על שם השגרירה?

 

אולי גם זה יעניין אותך

וכך כתב שאמה הכהן: "ועדת השמות העירונית כבר החליטה לכבד ולהנציח בעיר את שמה ופועלה של השגרירה ניקי היילי וכל שנותר זה להחליט איך בדיוק.
הנימוקים להחלטה הם היותה אישה ובת מהגרים מהודו, שבגיל צעיר הפכה למושלת במדינה החשובה בעולם ולדיפלומטית הבכירה של מעצמה המובילה את העולם החופשי. מנימוקים אלה כבר זכתה ותזכה לכבוד במקומות רבים, אך בישראל מגיע לה כבוד מיוחד על תמיכתה המדהימה וחסרת התקדים במדינת ישראל והעם היהודי.
"'אתם רואים את העקבים  של הנעליים שלי? הם לא ליופי! הם בכדי לבעוט בכל מי שינסה לרדוף את מדינת ישראל במוסדות האו"ם!', כך אמרה אל מול מצלמות ובשידור ישיר. אם נזכה לראות בימינו נשיאה ראשונה בארה"ב, השגרירה היילי עשויה מהחומרים והיכולות לעשות זאת".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך