בריאות

משרד הבריאות מודיע על חשיפה לחולה חצבת במיון הפנימי ב”אסף הרופא”. אלו הזמנים בהם נחשפו חולים


 

משרד הבריאות מבקש להודיע לציבור על חשיפה לחולה חצבת במחלקה לרפואה דחופה במיון הפנימי בבית החולים אסף הרופא,  בתאריך 13.06.19 בין השעות 11:45 – 16:00.

המבקרים ששהו במיון הפנימי סביב השעות שפורטו אשר נולדו משנה 1957 ואילך ואינם מחוסנים בשתי מנות נגד חצבת מתבקשים לפנות בהקדם ועד לתאריך 19.06.19 ללשכת הבריאות הקרובה למקום מגוריהם או למוקד משרד הבריאות בטלפון *5400 על מנת לברר את הצורך בקבלת חיסון.

משרד הבריאות מבקש מהמבקרים ששהו במקום הנ”ל, וסובלים מחום ואחד או יותר מתסמינים הבאים: שיעול, נזלת, דלקת עיניים, פריחה, להימנע מלהגיע למקומות ציבוריים, לאירועים רב משתתפים או לכל מסגרת ציבורית נוספת, על מנת למנוע הדבקה של סביבתם.

תגיות

משרד הבריאות מבקש עוד:  מי שסובל מתסמינים ונזקק לבדיקה רפואית, נא לפנות למרפאה או לכל מוסד רפואי אחר בתיאום מראש או לחלופין, להודיע מידית לצוות בהגעה למוסד הרפואי. יש לציין כי הופעת הסימנים היא תוך 21 ימים מיום החשיפה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close