שכונת גורדון בבת ים לבשה חג

תוכנית "מוטב יחדיו" הפועלת בשכונת גורדון בבת ים מטעם העירייה והג'וינט, ובשיתוף עם כל הכוחות השכונתיים, חגגה את חג השכונה השני בעיר. מאות תושבים הצטרפו לחגיגה


גינת ברוור בשכונת גורדון לבשה ביום רביעי האחרון חג, כשמאות מתושבי השכונה חגגו ביחד את חג השכונה השני. ילדי השכונה והמשפחות נהרו לדוכני היצירה, המשחק, הריקודים, האיפור, קיר הגרפיטי, בועות הסבון הענקיות, החתירה בקייק, קליעת הצמות, סחיבת האלונקות, המתקנים המתנפחים, הג'ימבורי לקטנטנים, וגם לדוכני האוכל, השתייה והמכירה יד שנייה.

את החגיגה יזמה התוכנית "מוטב יחדיו" הפועלת בשכונת גורדון מטעם עיריית בת ים והג'וינט, בשיתוף עם כל הכוחות השכונתיים: תושבות השכונה, מועצת התלמידים של בית חינוך גורדון, בית פרח, החווידע, צופי ים, גמלאי המרכז הקהילתי, מעון שירה והמכון לאמנות בת-ים. אליהם הצטרפו גם חניכי תכנית אחריי! מבת-ים ומחולון והבנות והבנים המוכשרים של להקת צליל ים. כולם ביחד הצליחו להפיק חגיגה קהילתית אמיתית שממנה נהנו כל התושבים, מקטן ועד גדול.

אולי גם זה יעניין אותך

ראש העירייה, צביקה ברוט, הצטרף לחגיגה, בירך את התושבים והבטיח להמשיך ולהשקיע בשכונה למרות המצב הכספי הקשה בו נתונה כרגע העירייה.

את האירוע כיבדו בנוכחותן גם אסתר פירון, חברת מועצת העיר, שמובילה את מיזם בשכונה. ענת ממן מנהלת בית חינוך גורדון ושמואל ילמה מג'וינט אשלים.

תושבות ותושבים שמעוניינים להשפיע על הנעשה בשכונה מוזמנים להתקשר למספר 052-2569251

 

 

צילום: שמואל בינשטוק

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך